گوناگون
رضا حسن زاده۲:۴۸ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۳ آذر

طبق گزارش ها و قول های قبلی که به کاربران اچ تی سی داده شده بود و پس از چند باار بدقولی در ارائه آپدیت اندروید 5 قرار بود دیروز آپدیت این سیستم عامل در دسترس کاربران قرار بگیرد که به نظر می رسد این امکان هنوز میسر نشده و این کاربران می بایست فعلا منتظر برطرف شدن مشکلات موجود باشند.

ادامه مطلب
ترفند و آموزش
رضا حسن زاده۸:۲۴ - ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ آذر

آخرین آپدیت عمومی عرضه‌شده برای آی‌اواس تا به امروز، یعنی نسخه‌ی ۸.۱.۱، حفره‌هایی که از آن‌ها برای جیلبریک‌کردن آی‌اواس ۸.۱ به وسیله‌ی ابزار جیلبریک پانگو استفاده شده بود را بست. اما چندی از این موضوع نگذشت که در ویدیوهای منتشرشده‌ی جدیدی iH8sn0w را دیدیم که دستگاه جیلبریک‌شده‌ی مجهز به آی‌اواس ۸.۱.۱ خود را به نمایش گذاشته بود.

ادامه مطلب
ترفند و آموزش
رضا حسن زاده۱:۵ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ آذر

شما مي توانيد در زماني کوتاه ؛ فقط و فقط در کسري از دقيقه ؛ سرعت RAM کامپيوتر خود را افزايش دهيد.اين ترفند براي بهتر اجرا شدن بعضي از بازي ها هم موثر خواهد بود.با اين روش حتي مي شود خوشبين بود که ديگر کامپيوتر هنگ هم نکند !

ادامه مطلب
تکنولوژی
رضا حسن زاده۳:۲۲ - ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۰ آذر

بعد از حمله هکری گسترده هفته گذشته به شبکه‌های رایانه‌ای شرکت سونی، کارکنان این شرکت مجبور شدند برای انجام امورشان از شیوه‌ای قدیمی استفاده کنند: کاربرد قلم و کاغذ.
حمله هکری به سونی چنان شدید بود که کل شبکه رایانه ای شرکت سونی را به طور کامل از دسترس خارج کرد و باعث شد آنها مجبور شوند بدون استفاده از رایانه امور مختلف خود را انجام دهند.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۰:۳۷ - ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ آذر

همزمان با افزایش فشارها بر گوگل برای رعایت حق فراموش شدن در تمام دامنه های خود، پارلمان اتحادیه اروپا درباره جدایی سرویس جستجوی این شرکت از سایر سرویس های آن رای گیری می کند.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۶ آذر

اگر داستان زندگی هلن کلر، نویسنده ناشنوا و نابینای آمریکایی را شنیده باشید، خواهید دانست که اتهام سرقت ادبی چه بر سرش آورد؛ داستان کلر البته مربوط به قرن گذشته است اما جالب خواهد بود بدانیم در دور و اطرافمان هنوز افراد زیادی با مدارک عالیه هستند که نه این داستان را می‌دانند و نه ترسی از سرقت ادبی و عواقبش دارند.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۵:۹ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۶ آذر

مایکروسافت از پارسال مسابقه اینترنتی در میان کاربران خود برگزار می‌کند، امسال در دومین سال برگزاری این مسابقه یک ایرانی برنده خوش شانس این مسابقه شد.
به گزارش شبکه خبر، پارسال در همین روز کلمه سلفی به طور رسمی از سوی لغت نامه آکسفورد به رسمیت شناخته و به دامنه لغات اصیل انگلیسی اضافه شد.

ادامه مطلب