گوناگون
رضا حسن زاده۰:۰ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت

هنگامی که اپل ساعت هوشمند خود رامعرفی کرد بسیاری از کمپانی ها شروع به کار بر روی اپلیکیشن سازگار با این گجت کردند. که از بین آنها می توان به Twitter و ebay اشاره کرد. در جلسه معرفی این دیوایس Tim Cook مدیر عامل اپل تصویری را به نمایش گذاشت که در آن تصویر اپلیکیشن فیسبوک و پیغامی از آن بر روی اسن گجت مشاهده می شد. Tim Cook اعلام کرد که این دیوایس قابلیت برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی را خواهد داشت.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۵:۵۵ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۷ ارديبهشت

اپل و گوگل دو غول بزرگ حوزه فناوری هستند و به طبع کاربران خاص و تعصبی خود را نیز دارند. کاربرانی که هر یک تعصبات خاص خود را بر روی محصولات ارائه شده توسط این کمپانی دارند. چند روز پیش اتفاقی افتاد که موجب اعتراض طرفداران اپل شد.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۳:۱۷ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۷ ارديبهشت

پهباد ها یکی از گجت هایی هستند که این روزها در حال زیاد شدن می باشند و با توجه به قیمت آن تقریبا می توان گفت که در آینده ای نزدیک هر فردی می تواند این دیوایس ها را تهیه کند. مشکل اینجاست که استفاده از این پهباد ها می تواند خارج از جنبه تفریحی و علمی یا تحقیقاتی باشد. برخی از افراد از این دیوایس ها در جهت منفی داستان استفاده می کنند و بسیاری از کشور ها هنوز قوانینی در این زمینه وضع نکرده اند.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
رضا حسن زاده۱۳:۳ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۶ ارديبهشت

بسیاری از کاربران گوشی های اندرویدی منتظر هستند تا آپدیت این اسمارت فون برای گوشی آنها هم ارائه شود تا بتوانند از آخرین ورژن سیستم عامل Anroid استفاده کنند. کاربران سامسونگ S4 Mini هم جزو همین گروه هستند. با اینکه کمپانی سامسونگ اعلام کرده بود که Android Lollipop برای تمامی مدل های S4 ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
رضا حسن زاده۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴ شنبه ۵ ارديبهشت

ماه های گذشته صحبت های بسیاری در باره شکست پروه عینک گوگل (Google Glass) بر سر زبان ها آمد و تا حدودی خود گوگل هم قبول کرد که این گجت پوشیدنی با استقبال کاربران روبرو نشده ، پروژه عینک های هوشمند توسط چندین کمپانی دنبال شد و بسیاری از آنها در اواسط راه متوفق شدند چرا که هیچ کدام نتوانستند نیازهای کاربران را برآورده سازند یا به نوعی دیگر می توان گفت که تمامی گجت های ارائه شده نتوانستند کاربران را متقاعد به خرید این گجت کنند.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
رضا حسن زاده۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴ شنبه ۵ ارديبهشت

کمپانی Asus تولید تبلت Nexus خود را متوقف کرد. این مدل از Nexus که از اوایل سال 2013 فروش خود را با نام Nexus 7 آغاز کرده بود سرانجام پس از مدت تغریبا طولانی برای یک محصول در زمینه تکنولوژی به کار خود پایان داد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
رضا حسن زاده۱۹:۸ - ۱۳۹۴ جمعه ۴ ارديبهشت

یک زوج اسپانیایی برای خرید Apple Watch به لندن آمدند تا جزو اولین افرادی باشند که این گجت را در دست می گیرند. همسر Josep گفت: زمان مسافرت خود را در این تاریخ قرار دادیم تا موفق شویم دیوایس جدید کمپانی اپل را خریداری کنیم و نکته جالب اینکه Josep اولین نفری بود که موفق شد Apple Watch را در دست بگیرد و از فروشگاه خارج شود.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
رضا حسن زاده۱۷:۱۳ - ۱۳۹۴ جمعه ۴ ارديبهشت

کمپانی Acer در کنفرانسی که روز گذشته در New York برگزار شد از محصولات جدید خود رونمایی کرد. این کمپانی سه تبلت جدید معرفی کرد. Acer اعلام کرده که این تبلت ها با اهداف خاص و با بررسی نیاز بازار طراحی شده اند.

ادامه مطلب