گوناگون
رضا رزمی۷:۲۶ - ۱۳۹۴ شنبه ۱۲ ارديبهشت

شاید هزینه چاپ کارت ویزیت مبلغ قابل توجه ای نباشد اما وقتی که این کارت مربوط به استیو جابز باشد داستان فرق می کند. در اقدامی جالب خانواده ای، سه کارت ویزیت مربوط به سه دوره مختلف از زندگی کاری Steve Jobs ،بنیانگذار کمپانی اپل را به حراج گذاشته شد.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا رزمی۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴ جمعه ۱۱ ارديبهشت

آیا تا به حال فکر کرده اید که شما با توجه به سن واقعیتان چند ساله به نظر می رسید؟ اگر مایل هستید در این زمینه بیشتر بدانید با ما همراه باشید چرا که مایکروسافت سایت جالبی را معرفی کرده که در آن شما می توانید عکس خود یا دوستان خود را آپلود کنید و سپس سن افراد حاضر در عکس را برآورد می کند و به شما نشان می دهد.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
رضا رزمی۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴ جمعه ۱۱ ارديبهشت

باتری Nexus 6 یکی از نقاط ضعف این گوشی می باشد اما این امر تنها مربوط به کم بودن عمر باتری نیست چرا که صاحبان این گوشی هر از چندگاهی با مسائل و مشکلات فنی در زمینه باتری هم مواجه شده اند و در چندین مورد با متورم شدن باتری پوشش عقب این اسمارت فون باز شده بود. اما این بار این اتفاق کمی متفاوت تر بود.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
رضا رزمی۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴ جمعه ۱۱ ارديبهشت

رقابت بر سر اسمارت فون های ارزان قیمت همچنان ادامه دارد. این بار نوبت کمپانی Lenovo است تا خودی نشان بدهد. این کمپانی امروز Lenovo A3900 را بصورت رسمی در سایت خود قرار داد. حدود 2 ماه پیش اطلاعاتی از A3900 به بیرون درز پیدا کرده بود. برای بررسی قیمت و مشخصات این اسمارت فون با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
رضا رزمی۱۹:۳۳ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت

رقابت بر سر ارائه اسمارت فون ارزان قیمت اندرویدی هر روز شدید تر از روز گذشته به نظر می آید و پس از قدرت نمایی در زمینه ارائه اسمارت فون های پر قدرت و لوکس به نظر می رسد که حالا تولید کنندگان به دنبال نمایش توانایی های خود در زمینه ارائه اسمارت فون های مناسب با حداقل قیمت می باشند.

ادامه مطلب
تکنولوژی
رضا رزمی۱۴:۳۶ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت

کمپانی مایکروسافت در روز گذشته کنفرانس خبری خود را در شهر San Francisco برگزار کرد. در این کنفرانس مایکروسافت به معرفی برخی از امکانات جدید خود برای طراحان و توسعه دهندگان وب را معرفی کرد که از مهمترین آنها می توان به این مورد اشاره کرد که از این پس می توانید اپلیکیشن های iOS و Android را بر روی پلاتفرم ویندوز داشته باشید.

ادامه مطلب
نرم افزار
رامین حسن زاده۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت

یکی از نقاط قوت کمپانی اپل سیستم عامل قوی و بی نقص آن است، همین امر باعث شده تا بسیاری از کاربران همیشه از ورژن جدید این سیستم عامل حمایت کنند. همانطور که می دانید iOS 8 در مهر ماه سال گذشته معرفی شد، iOS 8 هم توانست مانند نسخه های قبلی استقبال خوبی کسب کند.

ادامه مطلب
گوناگون
رامین حسن زاده۴:۳۵ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت

توییتر از سال 2006 آغاز به کار کرده وبه کاربران اجازه میدهد، متن کوتاه تا 140 حرف ،عکس را به اشتراک بگذارند و یا اخبار و توییت های دیگران را باز نشر کنند.
چندی پیش توییتر مشکلاتی را در بره کاربران با اپلیکیشن توییتر داشت و به نظر م رسد که دچار چالشی بزرگ شده است. سهام این کمپانی در سه ماه اول با سقوط روبه رو شد . سهام این شرکت بر خلاف پیش بینی ها دچار یک رکود شد و تمامی انتظارات و پیش بینی هایی که برای سال 2015 انجام داده بودند در هاله ای از ابهام فرو رفت.

ادامه مطلب