امنیت
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش دیجیاتو، مهندس نرم‌افزار سابق گوگل و مدیر ارشد شرکت Pyrofex، «مایکل استی» به تازگی ادعا کرده یک فایل زیپ حاوی کلید خصوصی بیت کوین به ارزش بیش از ۳۰۰ هزار دلار را با موفقیت هک کرده است.

ادامه مطلب
تکنولوژی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

دانشمندان نمونه اولیه سیستمی را طراحی کرده اند که به صورت تئوری می تواند در هر ثانیه ۱۰ ترابایت دیتا را روی سیم مسی منتقل کند که چندین هزار برابر سریع تر از میانگین سرعت پهنای باند است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش ایسنا، بررسی‌ها نشان می‌دهد رکورد خرید هفتگی بازی در ۹ سال اخیر بازار جابه‌جا شده است.
بررسی‌ها نشان می‌دهد ۴۲ میلیون کاربر ایرانی اندروید، در هفته دوم فروردین (۷-۱۴) با ثبت ۶۰ میلیون دانلود و به‌روزرسانی، رکورد خرید هفتگی بازی را در ۹ سال اخیر بازار جابه‌جا کرده‌اند. میزان دانلود یا به‌روزرسانی نسبت به میانگین دانلود هفتگی سال ۹۸، ۷۲ درصد افزایش داشته است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش مهر، وزیر ارتباطات با بیان اینکه افزایش سرعت هزینه ای به کاربر تحمیل نمی کند، گفت: در صورتی که تکنولوژی اینترنت خانگی به VDSL تغییر یابد، تا سرعت ۷۰ مگابیت در ثانیه نیز شاهد ارتقا خواهیم بود.
محمدجواد آذری جهرمی امروز در لایو اینستاگرام در خصوص وضعیت اینترنت خانگی گفت: با ارائه بسته ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت از سوی اپراتورها، شبکه اینترنت خانگی در هفته آخر اسفند به مدت ۳ روز مختل شد اما با ارتقای انجام شده، در روز ۲۷ اسفند به حالت قبل بازگشت و حال اینترنت خوب شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش مهر، وزیر ارتباطات از ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور برای درخواست بازپس‌گیری فضای فرکانسی ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز از سازمان صدا و سیما خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش مهر، نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار نمودار مقایسه‌ سرعت اینترنت مشترکان قم، قبل و بعد از نصب VDSL گفت: با تعویض مودم، متوسط سرعت کاربران به حدود ۵۰ مگابیت می‌رسد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش آی‌تی‌ایران، هواوی همزمان با معرفی سری جدید Huawei P40 به طور رسمی از دستیار صوتی هوشمند خود با عنوان «سیلیا» (Celia) نیز رونمایی کرد که قرار است در کشورهای مختلف در اختیار کاربران محصولات این شرکت قرار بگیرد.

ادامه مطلب