ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد

به گزارش ایسنا، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که اختلالات اینترنت که این روزها شاهدیم به دلیل اعمال فیلترینگ تلگرام است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد

اوایل ماه جاری، کمبریج آنالیتیکا گفته بود که قصد تعطیل کردن فعالیت‌هایش را دارد. در آن زمان گفته شده بود که پوشش‌های رسانه‌ای درباره‌ی چگونگی دسترسی این شرکت به اطلاعات ۸۷ میلیون کاربر فیسبوک منجر به فاصله گرفتن آن از کاربرانش و در نهایت غیر قابل اجرایی شدن طرح‌های این موسسه شد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد

سازنده‌ی مجموعه بازی‌های ویدئویی Angry Birds، شرکت Rovio، دوران بدی را می‌گذارند، این درحالی است که این شرکت فنلاندی پاییز گدشته اولین عرضه‌ی عمومی سهام خود را داشت.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد

یک مقام رسمی اینتل به رویترز گفت، واحد رانندگی اتوماتیک اینتل معامله‌ای را برای مجهز کردن ۸ میلیون اتومبیل یک خودروساز اروپایی به فناوری‌های خودران امضا کرد. شرایط مالی و هویت این خودروساز اروپایی معلوم نیست.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت

ایجاد سامانه‌ای به منظور معرفی شرکت‌های فعال اقتصادی در استان‌های مختلف با همکاری اتاق استانی یکی از برنامه‌هایی است که به تازگی کلید خورده و با توجه به مزیت‌هایی که به دنبال خواهد داشت، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران نیز تصمیم گرفت با استفاده از این سامانه شرکت‌های عضو فاوا را معرفی کند.

ادامه مطلب