ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش فارس، آمارهای مسیریاب بلد نشان می‌دهد که تحت تاثیر گسترش ویروس کرونا، الگوهای تردد افراد در فضای عمومی تغییر کرده و بر اساس سیاست فاصله‌گذاری اجتماعی از ابتدای اسفند تا پایان تعطیلات فروردین باعث شده تا رفت‌وآمد افراد به سمت رستوران‌ها و کافه‌ها ۹۱ درصد کمتر شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

سخنگوی دولت گفت: بنابر اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که صبح امروز با او صحبت کردم، ظرفیت ما در شبکه ها تکمیل شده و برای افزایش ظرفیت ناچاریم سراغ فرکانس های صدا و سیما که کار نکرده یا کم کار می کنند، برویم.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين

شرکت فضایی خصوصی اسپیس ایکس در پی هشدار پلیس فدرال آمریکا مبنی بر وجود یک شکاف امنیتی در برنامه برقراری کنفرانس تصویری، استفاده از این برنامه را برای کارکنان خود ممنوع کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين

به گزارش پیوست، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در اطلاعیه‌‌ای از اعضای خود دعوت کرد تا ابزارها، محصولات و خدمات خود را که می‌تواند در شرایط ویژه فعلی با توجه به شیوع کرونا در اختیار همه کسب و کارها قرار گیرد، معرفی کنند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين

به گزارش دیجیاتو، در حالیکه سامسونگ به تازگی از گلکسی بادز پلاس رونمایی کرده، امروز رندرهایی از نسل آینده گلکسی بادز فاش شده که خبر از طراحی جدید و متفاوت آن می‌دهد.

ادامه مطلب
امنیت
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين

به گزارش دیجیاتو، مرورگر کروم نسخه ۸۰ در ماه فوریه میلادی با کلی ویژگی امنیتی و جدید منتشر شد. یکی از ویژگی‌هایی که قرار بود با این نسخه و نسخه‌های بعدی تکمیل شود، «کوکی‌های سایت مشابه» است. بر اساس گفته‌های گوگل، تکمیل این ویژگی و فراگیرتر شدن آن به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق خواهد افتاد.

ادامه مطلب