کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش مهر، هواوی خود را برای کاهش ۴۰ تا۶۰ درصدی محموله های موبایل خود در سراسر جهان آماده می کند. مدیران شرکت نیز پیش‌بینی می‌کنند میزان فروش موبایل های هواوی ۴۰ تا ۶۰ میلیون دستگاه کاهش یابد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش آی‌تی‌من، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری پردیس بازدید و آمادگی مجلس را برای تصویب قوانین حمایتی مورد نظر استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان اعلام کرد.
لاریجانی در جریان این بازدید گفت: شما جوانان اندیشمند و مبتکر در آستانه جهش‌های بزرگ هستید و تحریم‌ها کمک کرد که رویکرد وزارتخانه‌ها به تولیدات و ابتکارات شما باشد و محصولاتی را که در داخل امکان تولید آن هست را از خارج وارد نکنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

مرحله چهارم مصاحبه پذیرش امریه سربازی وزارت ارتباطات، امروز سه‌شنبه ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیروهای امریه سربازی وزارت ارتباطات اعلام شد و افراد پذیرفته شده می‌توانند برای مصاحبه مراجعه کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش مهر، کمیسیون فرهنگی مجلس موضوع نیازمندی‌های حقوقی و زیرساختی حوزه محتوا در بستر شبکه ملی اطلاعات را به بحث و بررسی می‌گذارد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش صبحانه آنلاین، بررسی‌ها نشان می‌دهد ۲ مقام مسئول ناجا در ۲ استان مهم کشور یعنی اصفهان و فارس با ارسال بخشنامه‌هایی برای اصناف و اتحادیه‌های استان مربوطه، متذکر شده‌اند هرگونه خرید و فروش ارز دیجیتال تلگرام با نام «گرام» ممنوع است.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش مهر، در حالی که بسیاری از کاربران در انتظار عرضه گوشی گلکسی فولد با نمایشگر تاشو هستند، یکی از مدیران ارشد سامسونگ تصریح کرده که معلوم نیست مشکل نمایشگر این گوشی کی حل می‌شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد

به گزارش ایرنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سه ماهواره جدید برای ارسال به فضا در دست ساخت قرار گرفته است.
محمدجواد آذری جهرمی روز سه‌شنبه در حاشیه نخستین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگاران داخلی و خارجی افزود: صرف نظر از شکست یا موفقیت در ارسال ماهواره به فضا، جمهوری اسلامی ایران توانست نام خود را در بین ۱۱ کشور جهان در ساخت و ارسال ماهواره به فضا ثبت کند.

ادامه مطلب