گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

به گزارش مهر، بزرگترین انجمن رایانه‌ای دنیا که بیش از صد هزار دانشجو و متخصص علوم مختلف رایانه در آن عضویت دارند، خواستار عدم استفاده دولت‌ها و بخش خصوصی از فناوری تشخیص چهره شد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

حمایت از پژوهش‌های دانشگاهی در حوزه‌های فناوری محور اولویت دار ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در دستور کار قرار گرفت.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

به گزارش ایلنا، شرکت پرداخت الکترونیک سپهر عنوان واحد نمونه نرم افزار کشور و تندیس طلایی وزارت صمت را کسب کرد.
به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سپهر، در مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت از ۳۰ برگزیده صنعتی و معدنی کشور تجلیل به عمل آمد و تندیس طلایی روز صنعت و معدن به مهندس بابک رهنماپور مدیرعامل این شرکت به عنوان واحد نمونه نرم افزار در سال 1398 اهدا شد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

به گزارش پیوست، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در اطلاعیه‌ای از لزوم اعلام به روز قیمت و موجودی کالا در فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی خبر داده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

گروه MTN شبکه 5G خود را در شهرهای بزرگ آفریقای جنوبی راه اندازی می‌کند و به گروه ووداکام و Rain در رقابت با گسترش فناوری نسل پنجم فناوری در کشور می‌پیوندد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

بر اساس گزارش چشم انداز مقررات گذاری جهانی ICT که توسط ITU منتشر شده است، پلتفرم های دیجیتال مسائل جدیدی از جمله رقابت، صیانت از حقوق مشری و دسترسی جهانی را از منظر رگولاتوری پدید آورده‌اند.

ادامه مطلب