گوناگون
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) سرانجام به طور رسمی اعلام کرد غول های تکنولوژی چین یعنی هواوی و ZTE تهدیدی برای امنیت ملی این کشور محصوب می شوند و در نتیجه آن تمام شرکت های مخابراتی آمریکایی از استفاده از منابع فدرال برای خرید و نصب تجهیرات این دو شرکت منع می‌شوند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير

به گزارش ایلنا، تفاهم نامه همکاری ایران کیش با شرکت آب و فاضلاب استان گیلان امضا شد.
به نقل از روابط عمومی ایران کیش ، این تفاهنامه با حضور سید محسن حسینی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای گیلان و پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش در راستای توسعه زیر ساخت‌های آب و فاضلاب استان به امضا رسید.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۰ تير

به گزارش فارس، آمریکا در ادامه تلاش های خود برای مقابله با حضور شرکت های فناوری چینی در بازارهای جهانی، از کشورهای اروپایی خواست تا از اسکنرهای ساک و چمدان ساخت چین استفاده نکنند.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۰ تير

سامسونگ قصد دارد در ۲۰۲۱ میلادی یک نسخه ارزانتر از موبایل گلکسی فولد را عرضه کند که قیمت آن حدود ۹۰۰ دلار است.
به نقل از دیجیتال ترندز، سامسونگ مشغول توسعه یک نسخه ارزانتر از گلکسی فولد است که قیمت آن کمتر از هزار دلار باشد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۰ تير

مدیرعامل ایرانسل در نشست آنلاین هم‌اندیشی بازیگران بازار محتوای دیجیتال، که در راستای پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایرانسل برای «توانمند‌سازی و تقویت تولید داخلی محتوای دیجیتال» برگزار شد، بر آمادگی ایرانسل در حمایت هر چه بیشتر از توانمندسازی تولیدکنندگان داخلی محتوای دیجیتال تأکید کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۰ تير

به نوشته‌ی دنیای اقتصاد، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها همچنان نقش قدرتمندی در ارتباطات ایرانیان ایفا می‌کنند و در این میان حتی پیام‌رسان تلگرام به‌رغم فیلتر بودن یکی از دو پیام‌رسان محبوب بین مردم است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۰ تير

اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد: خبرها حاکی از آن است که احتمال برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بازی و سرگرمی در آبان ماه امسال قوت گرفته است.

ادامه مطلب