ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش ایلنا، رضا حیدری در نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با بیان اینکه برای حضور شرکت‌های داخلی شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم، اظهار کرد: یکی از این شرایط عدم افزایش تعرفه‌های نمایشگاهی نسبت به سال گذشته است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری استان مازندران، با اشاره به ظرفیت‌های بسیار استان برای سرمایه‌گذاری، گفت: شیلات، دامداری، کشاورزی و گردشگری برخی از ظرفیت‌های استان مازندران است که هم در داخل و هم در خارج از کشور بازارهای خود را دارد و نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بیشتر است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش ایلنا، امیر ناظمی در نشست خبری کارنامه دولت الکترونیکی کشور که در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار شد، با بیان اینکه شاهد بهبود وضعیت کشور در شاخص دولت الکترونیک هستیم، اظهار کرد: ارزیابی شش ماه یک بار دولت الکترونیک به شفاف‌تر شدن مسیری که طی می‌کنیم کمک زیادی می‌کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش مهر، سورنا ستاری عصر امروز در نشست صمیمی رئیس مجلس شورای اسلامی با شرکت‌های دانش‌بنیان و مدیران پارک فناوری پردیس، اظهار کرد: علیرغم برخی کم لطفی ها ما از سوی مجلس شورای اسلامی حمایت شدیم و بودجه خوبی گرفتیم.
وی افزود: ما باید اکوسیستم داشته باشیم زیرا پول حرف اول را در اقتصاد نمی‌زند بلکه عامل پنجم یا ششم در پیشرفت محسوب می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش مهر، مهدی صفاری‌نیا عصر امروز در نشست صمیمی رئیس مجلس شورای اسلامی با شرکت‌های دانش‌بنیان و مدیران پارک فناوری پردیس، اظهار کرد: این پارک چهار حرکت و جریان اصلی در کشور را بر عهده دارد؛ ایجاد مدل تجارت و دانشی در قالب فن‌بازار و ایجاد جریان استارت‌آپی از اقدامات پارک فناوری پردیس به شمار می‌رود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نشست آشنایی شرکت‌های دانش بنیان با ظرفیت‌های تجاری و صادراتی کشور روسیه چهارشنبه ۲۹ خرداد برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد

به گزارش مهر به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، پروژه بین‌المللی ماهواره دانشجویی کوچک با هدف آموزش پژوهشگران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسکو) در زمینه فناوری فضایی در بخش آموزش این سازمان به اجرا درآمده که با توجه به تجارب خوب متخصصان کشورمان، انجام بخش وسیعی از آن، طی قراردادی با کشور چین به پژوهشگاه فضایی ایران واگذار شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد

به گزارش مهر، علی لاریجانی از شرکت‌های دانش بنیان و دستاوردهای پارک فناوری پردیس بازدید کرد.
شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپی در حوزه‌های فناوری پزشکی (دارویی و تجهیزات پزشکی)، نانو فناوری، نرم افزار و الکترونیک، مکانیک و مخابرات و ای تی دستاوردهای خود را در این بازدید به نمایش گذاشتند.

ادامه مطلب