سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۱ آبان

شرکت Bethesda عادت به انتشار نسخه‌هایی با کیفیت از بازی‌ها برای Switch را با وجود محدودیت‌های تکنولوژیکی دارد، اما احتمالا این برای بازی  Fallout 76 اتفاق نمی‌افتد.
Pete Hines، مدیر بازاریابی شرکت به میهمانان در رویداد PAX در استرالیا گفت که قادر نیست این بازی را به Switch بیاورد، چراکه این بازی قابلیت اجرا شدن بر روی آن را ندارد.
این تصمیم خیلی هم جای تعجب ندارد. Doom، Skyrim، و Wolfenstein II متمرکز بر بازی تک نفره‌ای بودند که وضوح گرافیکی و عملکرد برای آن‌ها کاملا ضروری نبود، و بازی چند نفره‌ی Doom هم محدود به گروه‌های کوچکی در محیط‌های کوچک بود. این مسئله‌ی دیگری است که باید در مقیاس بازی چون Fallout 76 هم در نظر گرفت.
هر چند عناوین زیادی در این حوزه وجود دارند که مطابق با Switch هستند. Hines اشاره کرد که Wolfenstein آینده نیز به کنسول هیبریدی می‌آید. البته معلوم نیست منظور وی Youngblood یا بازی سوم برنامه‌ریزی شده در سری‌های اصلی است، اما می‌توان تصور کرد حداقل یکی از آن‌ها به استانداردهای مورد نیاز می‌رسد. همانطور که Hines توضیح داد، در ویرایش‌های بازی‌های Switch پول کافی برای نگه داشتن تولید آن‌ها برای آینده‌ای قابل پیش‌بینی وجود دارد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه