گوناگون
الناز فرجی۲۳:۵۹ - ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ ارديبهشت

اتصال به اینترنت که ما را به هم وصل میکند رو به افزایش و توسعه در سراسر دنیا است . همانطور که کشور های پیشرفته به آرامی به سمت استفاده ی 100 درصد از گوشی و اینترنت میروند ، کشور های در حال توسعه این فاصله را کم کرده اند . مانند سال 2015 ، 54 درصد از بزرگسالان در 21 کشور در حال توسعه از اینترنت استفاده میکنند ، و 45 درصد در سال 2013 . افزایش استفاده از گوشی خیلی بیشتر بوده است ، که از 21 درصد در سال 2013 به 37 درصد در سال 2015 رسید . در کشور های اقتصاد پیشرفته ، حدود 87 درصد بزرگسالان از اینترنت استفاده میکنند و حدود 68 درصدشان گوشی دارند . این نمودار را از مرکز تحقیق pew بررسی کنید که داده های کنونی در رابطه با کاربران اینترنت و دارندگان گوشی را در هر کشور نشان میدهد و در هر بخش GDP را نشان میدهد .
این گزارش در مورد کل کشور های در حال توسعه صدق نمیکند  بلکه افزایش ناگهانی استفاده را در کشور هایی نظیر ترکیه ، چین ، برزیل و مالزی نشان میدهد . که به عنوان اقتصاد های در حال ظهور خوانده میشوند . ترکیه بیشترین افزایش در دارندگی گوشی را داشته است که بین سال های 2013 تا 2015 از 42 به 59 درصد میرسد ، و مالزی در همین سالها از 34 به 65 درصد میرسد . این گزارش همچنین حاکی از این است که کسانی که تحصیلات بهتر یا در آمد بالاتر دارند در هر کشوری که داده هایش آماده باشد از اینترنت استفاده میکنند یا یک گوشی دارند . افراد بین 18 تا 34 سال همیشه بیشتر از بقیه  به اینترنت وصل هستند . حتی در کشور هایی که استفاده از اینترنتشان به 100 درصد میرسد ، مانند کشور های پیشرفته ی کانادا ، ایتالیا ، اسپانیا و استرالیا .
بیشتر افرادی که به اینترنت وصل میشوند یا یک گوشی دارند ، از رسانه های اجتماعی استفاده میکنند و درصد بالاتری از افراد در کشور هایی با میزان پایین تر اتصال هم  همین کار را میکنند . در خاور میانه و آمریکای لاتین به ترتیب 86 و 82 درصد کاربران اینترنت از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند . این درصد در آمریکا 71 و در اروپا 65 است . داده ها نشان میدهند که گوشی های هوشمند بسیار فراوان شده اند و اینترنت هم به طور فزاینده ای در حال گسترش در دنیا است ، و کشور های بزرگ با اقتصاد در حال توسعه مهم ترین نیرو در ساختن یک جهان متصل اند . همانطور  که تکنولوژی ارزان ترمیشود کمپانی های بزرگ مانند فیس بوک و گوگل تلاش میکنند تا اینترنت را قابل دسترسی تر کنند ، این اعداد همینطور رو به افزایش میگذارند .

برچسب هاSmartphoneInternet
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

پرچمدار جدید گوشی های Meizu Pro 6