ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير

به گزارش بورس‌نیوز، هنوز مشخص نیست که صورت‌های مالی های‌وب و درأمد این شرکت دچار تغییرات جدیدی شده یا شائبه‌ی خداحافظی این ناشر از بورس تهران را به حقیقت تبدیل خواهد کرد.
در حالی که عضو شورای عالی بورس از بازخرید سهام های‌وب از روز چهارشنبه توسط سهامدار عمده خبر داده اما شنیده‌ها حکایت از طفره رفتن این ناشر از پذیرش این موضوع دارد.
این در حالی است که تماس‌ها با سید ایمان میری، مدیرعامل شرکت داده‌گستر عصر نوین تا این لحظه بی‌نتیجه بوده و وی حاضر به مصاحبه در این زمینه نشده است.
پیش از این حسین عبده تبریزی، عضو شورای عالی بورس از قول حسابرس های‌وب، برای ارائه‌ی صورت‌های مالی این شرکت تا روز ۲۵ تیر ماه خبر داده بود.
وی همچنین گفته بود: «روز چهارشنبه اطلاعیه‌ی بازگشایی های‌وب منتشر خواهد شد. شاید نماد روز شنبه بازگشایی شود ولی قطعا روز چهارشنبه اطلاعات در مورد این سهم منتشر خواهد شد.»
محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان نیز با بیان اینکه این تصمیم در جلسه‌ی شورای عالی بورس گرفته شده، از جزئیات این تصمیم اظهار بی‌اطلاعی کرده بود.
عبده تبریزی در اینستاگرم خود از بازگشایی نماد های‌وب با حمایت سهامدار عمده یا بدون دامنه‌ی نوسان خبر داده است.
گفتنی است شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس در مصاحبه‌ای امکان نقل و انتقال سهام این ناشر را پس از پایان ساعت معاملات روزانه از امروز چهارشنبه وعده داده بود.
هنوز مشخص نیست که صورت‌های مالی های‌وب و درآمد این شرکت دچار تغییرات جدیدی شده یا شائبه‌ی خداحافظی این ناشر از بورس تهران را به حقیقت تبدیل خواهد کرد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه