موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۹ آبان

اگر به تازگی iPhoneتان را شکسته‌اید و بیمه‌ای و یا AppleCare ندارید، می‌توانید با خرید نسخه‌ی refurbished شده‌یiPhone، مستقیما از Apple، در هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید.
برای نخستین‌بار است که Apple اقدام به فروش گوشی‌های refurbished شده در فروشگاه خود می‌کند. البته در گذشته این شرکت چنین کاری را برای Mac، iPad، iPod و Apple TV انجام داده بود.
مدل‌های ارائه‌شده از iPhone 6S در حال حاضر محدود به ظرفیت‌های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی است و همگی unlocked شده می‌باشند. Apple دیگر نسخه‌های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی iPhone 6S را نمی‌فروشد، بنابراین شاید مقداری سخت باشد تا قیمت refurbished آن را بتوان دقیقا محاسبه کرد.
قیمت‌گذاری به این شکل است که مشتریان می‌توانند نسخه‌ی refurbished شده‌ی iPhone 6S Plus 64GB را به قیمت ۵۸۹ دلار خریداری نمایند. در حالی که قیمت مدل نوی این گوشی، البته با ظرفیت ۳۲ گیگابایت، 649 دلار می‌باشد.
یکی از مزیت‌های عمده‌ی خرید چنین گوشی‌هایی از وب‌سایت Apple آن است که این گوشی‌ها مجددا مورد آزمایش‌های جدی قرار می‌گیرد و از تاریخ خرید، به مدت ۱ سال گارانتی می‌گردند. این شرکت همچنین به دلیل دادن حس‌تازگی به این گوشی‌ها، پوسته‌ی بیرونی و باتری آنان را تعویض می‌کند.
همچنان خرید گوشی refurbished شده از Apple قیمت بالاتری نسبت به وب‌سایت‌های فروش دست‌دوم دارد، اما حداقل خیالتان از خرابی و مشکلات غیرقابل پیش‌بینی آن تاحدودی رفع خواهد شد.

برچسب هاRefurbishediPhoneApple
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

آیا میدانید هزینه واقعی ساخت آیفون چقدر است؟