اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند

توییتر در توییتی اعلام کرد، اپلیکیشن آزمایشی twttr در گام نخست برای تنها استفاده‌ی تعداد محدودی از کاربران ارائه شده است. این اپ که توییتر آن را twttr می‌نامد، در حقیقت بازگشتی به نام اصلی آن است که اولین‌بار در کنفرانس CES در ماه ژانویه معرفی شد. هدف از این اپ، ارائه‌ی فضای آزمایشی  است که شرکت بتواند ایده‌های جدید را خارج از شبکه‌ی عمومی موجود امتحان کند، بازخوردهای کاربران را به دست آورد، سپس قابلیت‌های جدید را به عنوان نتیجه‌ای از آنچه دریافت کرده، توسعه دهد.
در ابتدا، اپ twttr متمرکز بر آزمایش طراحی‌های جدید برای مکالمات است. آن طور که این شرکت در CES نشان داد، اپ نمونه فرمت‌های مختلفی را برای پاسخ دادن دارد.
مهم‌تر از همه اینکه، شکل‌های متفاوت پاسخ‌ها با رنگ‌های مختلف کدگذاری می‌شوند تا پاسخ‌ها را از کاربران توییتری که فرد شخصا دنبال می‌کند یا ارسال‌کنندگان اصلی جدا کند. با گذشت زمان، توییتر ممکن است اپ نمونه را برای آزمایش دیگر تغییراتی که می‌خواهد آن‌ها را تبدیل به محصول کند، به کار برد.
توییتر می‌گوید، اولین گروه از آزمایش‌شوندگان در طول چند روز آینده یک ایمیل دعوت دریافت خواهند کرد. وقتی ایمیل دریافت شد، کاربران باید بر روی لینک برای تائید مشارکت کلیک کنند، و سپس منتظر دریافت ایمیل دعوت دیگری از Apple Test Flight باشند.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه