موبایل و تبلت
مریم طاهری۳:۱۳ - ۱۳۹۶ شنبه ۵ فروردين

سوپر اسکرین (Superscreen)  یک گجت 10.1 اینچی است که می‌توانید با اتصال گوشی هوشمندتان بر روی آن،‌ یک تبلت همراه را نیز داشته باشید. لازم به ذکر است که این گجت 99 دلار قیمت دارد.
گوشی های هوشمند هر روز با نمایشگری بزرگتر از گذشته تولید  می‌شوند که به طور کلی با صرف نظر از فضای حاشیه های اضافی که هر روز کمتر از گذشته می‌شود، آن‌ها دست و پا گیرتر از پیش می‌شوند. با این وجود ما همچنان شاهد تداوم این روند در دنیای گوشی های هوشمند هستیم، زیرا همه می‌خواهند در پایان روز به مبل خود لم داده و از تماشای یک فیلم جذاب در صفحه‌ای بزرگتر از گوشی های معمول لذت ببرند.
همیشه تبلت ها به عنوان یک جایگزین جذاب برای برخی از افراد نیست ، اما برای خرید یک تبلت قدرتمند باید مبلغ هنگفتی را بپردازید و شما مجبورید مطالبتان را بین گوشی هوشمند و تبلتتان همگام سازی کنید. خوشبختانه یک تیم فناوری دیوایسی مانند یک تبلت را در وب سایت کیک استارتر قرار داده‌اند که می‌تواند این مشکلات را حل کند.
با سوپر اسکرین (Superscreen)، گجتی شبیه به یک تبلت که از گوشی هوشمند شما قدرت خواهد گرفت آشنا شوید. در واقع از نظر مشخصات سوپر اسکرین هیچ تفاوتی با تبلت های فعلی ندارد. این گجت از یک نمایشگر 10.1 اینچی با وضوح بسیار مناسب 2560×1600 پیکسل، یک پردازنده 4 هسته‌ای 2 گیگاهرتزی، رم 4 گیگابایتی، باتری 6 هزار گیگابایتی و حتی دوربین هایی برخوردار است.
تیم سازنده تلاش ویژه‌ای را در توسعه بخش های ورودی و خروجی سوپر اسکرین انجام داده است که می‌تواند تماشای نمایشگر گوشی هوشمند شما بر روی خود را ارائه کند تا بتوانید اقدامات لازم را به جای انجام بر روی گوشی کوچکتان، بر روی یک تبلت بزرگ 10 اینچی انجام دهید. علاوه بر این، تکنولوژی استفاده شده در این پروسه انتقال نمایشگرها هیچ نیازی به اتصال وای فای و یا دیتا نخواهد بود. نکته جالب اینجاست که حتی در صورتی که گوشی شما به حالت قفل درآید نیز باز هم این نمایشگر به کار خود ادامه می‌دهد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه