گوناگون
سارا محمد علیئی۲۳:۵۹ - ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت

سازمان فضایی ملی ایالات متحدهٔ آمریکا تعداد 56 اختراع خود را که قبلا توسط این سازمان ثبت اختراع آن انجام شده است را منتشر کرد و این یک قدم تاثیر گذار برای توسعه فناوری توسط شرکت هی خصوصی است.
مدیر ناسا می گوید: با انتشار این مجموعه (تکنولوژی) برای عموم می خواهیم افراد متخصص و شرکت های دانش بنیان را به استفاده و کشف روش های جدید درزمینه فضایی و رسیدن تکنولوژی به مرحله تولید انبوه و بدست آوردن سودحاصل از بکارگرفتن این تکنولوزی ها توسط ناسا تشویق کنیم.
لازم به ذکر از این یکی از شیوه های مستمر ناسا است که یافته های تحقیقاتی خود را به صورت عمومی به اشتراک می گذارد و با توسعه این سازمان ملی تاثیر مثبتی بر روی اقتصاد و بهبود کیفییت مردم این کشور دارد.
در میان اختراعات ثبت شده ، تکنولوژی کاهش گاز های مضر در جو زمین دیده می شود که درنتیجه زندگی و کار فضا نوردان در فضا حاصل شده است.
روش کنترل جریان هوا در اطراف سفینه های فضایی در هنگام پرواز با سرعت مافوق صوت، اختراع سیستم های تزریق سوخت، اجزای سوخت، سوخت موتور ها ، قطعات موشک ها و راه اندازی نسل جدیدی از سفینه های فضایی از دیگر موارد اکتشاف ها می باشد.

برچسب هاNASA
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

ناسا در حال کار کردن با دانشجویان بر روی طرح هوای پیمای مریخ است