تکنولوژی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۵ آبان

GM گفت قصد دارد دو مدل دوچرخه‌ی برقی جدید را در سال آینده به بازار معرفی کند، یکی تاشو و دیگری جمع و جور. این خودروساز سخت در تلاش است تا با وارد شدن به دنیای وسایل نقلیه‌ی برقی و ایده‌های دیگر فراتر از مدل کسب‌وکار سنتی خود حرکت کند.
این خودروساز اطلاعات بیشتری در مورد دوچرخه‌های برقی یا برنامه‌های نهایی خود ارائه نداد. برای مثال، Hannah Parish، مدیر راه حل‌های جابه‌جایی شهری جنرال موتورز، نتوانست بگوید آیا برنامه‌های GM راه‌اندازی خدمات به اشتراک‌گذاری دوچرخه با تولید این دو مدل جدید است یا نه.
دوچرخه‌های جدید "هوشمند" و "متصل" خواهند بود و به نوعی الهام گرفته از GM OnStar، ارتباطات مبتنی بر اشتراک است. Parish حتی نتوانست تصویری از آنچه ممکن است دوچرخه‌ها به نظر بیایند، بدهد. پس باید تا سال آینده منتظر ماند.
دوچرخه‌ها علاوه بر این مجهز به ویژگی‌های امنیتی چون چراغ‌های شارژی LED عقب و جلو هستند. نیروی محرکه‌ی دوچرخه‌ها توسط مهندسین GM طراحی شده‌اند، این افراد سیستم محرک اختصاصی برای آن ساخته‌اند.
در حال حاضر، GM متمرکز بر نامگذاری دوچرخه‌های برقی‌اش است. این شرکت روز جمعه، کمپین نام‌گذاری برند را به عنوان بخشی از اعلام وسیع تر این محصول آغاز کرد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه