ایران
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند

وزیر ارتباطات گفت که رفع فیلتر توئیتر را به دبیرخانه‌ی شورای عالی فضای مجازی ارجاع داده‌ و این مسئله در آنجا در حال بررسی نهایی است.
محمدجواد آذری جهرمی در پاسخ به این سوال که برای رفع فیلتر توئیتر چه اقداماتی انجام داده‌اید؟ گفت: ما این مسئله را به دبیرخانه‌ی شورای عالی فضای مجازی ارجاع داده‌ایم و در آنجا، این مسئله در حال بررسی نهایی است.
وی ادامه داد: درباره‌ی جزئیات این مسئله اجازه بدهید پس از آنکه به نتایجی رسیدیم، آن را مطرح کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که تاکنون در سال جاری چه اندازه اشتغال‌زایی اینترنتی صورت گرفته است؟ اظهار داشت: در شش ماه اول که مستنداتش موجود است و گزارش‌های متعددی که به ما رسیده است، ۵۰ هزار شغل ثبت شده را داریم.
آذری جهرمی با بیان اینکه روندها به ما می‌گویند امسال به طور کلی ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شده است، تصریح کرد: پیش‌بینی‌ها به ما نشان می‌دهد برای سال آینده چنین رشدی را نخواهیم داشت.
وی با اشاره به حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از کسب‌وکارهای اینترنتی (استارتاپ) خاطر نشان کرد: پیش‌نویس طرح اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای حمایت از کسب‌وکارهای نوپا انجام شده و ما در حال نهایی کردن لیست‌ها هستیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: تلاش می‌کنیم تا پایان هفته اعلام کنیم که چگونه و با چه شیوه‌ای این کسب‌وکارها انجام شود.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه