نرم افزار
سارا محمد علیئی۲۰:۴۷ - ۱۳۹۵ شنبه ۲۲ خرداد

کمپانی یاهو اعلام کرد که تا تاریخ 5 آگوست معادل با 15 مرداد پیام رسان قدیمی این کمپانی یعنی یاهو مسنجر را غیر فعال خواهد کرد.
قدیمی ترین خدمت یاهو، که در آن زمان یاهو پیجر نامیده می شد، برای همیشه متوقف خواهد شد.

در گزارشی که توسط مسئولین یاهو منتشر شد آمده است:
"ما ازهمه کاربران خود دعوت می کنیم که به تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود در یاهو مسنجر جدید اقدام نمایند. زیرا دیگر از سرویس قدیمی پیام ریان این کمپانی پشتیبانی نخواهد شد و در تاریخ 5 آگوست کاربران نسخه قدیمی دیگر قادر به ارسال پیام و ورود به این پیام رسان نخواهند بود. در دسامبر سال ۲۰۱۵ یک نسخه جدید از Yahoo Messenger به کاربران معرفی شد که قابلیت های بیشتری از جمله امکان ارسال پیام‌ها به صورت هوشمند، تصاویر و حتی تصاویر مترک در گفتگوهی دو نفره را برای کاربران ارائه می کند. اما از شما می خواهیم همگی از این پیام رسان خاطره انگیز و به یاد ماندنی را ترک به نسخه جدید ما ملحق شوید. تمام هدف ما فراهم کردن بهترین خدمات برای شما خواهد بود اما پیام‌رسانی همچنان از طریق API یاهو امکان پذیر خواهد بود."

در سال گذشته، نسخه جدید یاهو مسنجر برای iOS و سیستم عامل آندروید معرفی شد. نسخه موبایل یاهو مسنجر به شما اجازه می دهد، تا با ایجاد چت گروهی، قادر به ارسال پیام و یا تصاویر در طول ارتباط باشید این نسخه همچنین از GIF انیمیشن پشتیبانی می کند.
نسخه های قدیمی Yahoo Messenger به ویژه در میان کاربران آسیا و اقیانوسیه محبوبیت داشت. علاوه بر این، معامله گران بازار ارز و بورس بصورت مداوم برای کار روزانه خود از این پیام رسان استفاده می کردند.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه