ایران
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۱۳ ارديبهشت

در این طرح وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران، باقیمانده سهام خود در بانک‌های ملت، تجارت، صادراتو بیمه‌های البرز و اتکایی امین را واگذار خواهد کرد.
این امر از طریق پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) "واسطه‌گری مالی یکم" انجام خواهد شد و فرصت بی‌نظیری برای ورود آحاد جامعه به سرمایه‌گذاری در سهامشرکت‌های معتبری است که دولت با هدف مردمی کردن اقتصاد و امکان دسترسی آحاد مردم کشور به بازار سرمایه و انتفاع از رشد این بازار، قصد انجام آن را دارد.
در همین رابطه و به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امکان پذیره‌نویسی سهام دولت بدون مراجعهحضوری و از طریق اپلیکیشن آپ برای تمام افراد فراهم شده است.
هموطنان عزیز می‌توانند بانصب اپلیکیشن آپو استفاده از سرویس نشان بانک، نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.
تاریخ شروع پذیره‌نویسی از بامداد یک‌شنبه ۱۴ لغایت ۳۱ اردیبهشت سال جاری است و اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از طریق اپلیکیشن آپ نیاز دارید شامل: نام، نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد، کد پستی و شماره تلفن همراه می‌‌باشد.
توجه داشته باشید داشتن کد بورسی برای پذیره‌نویسی الزامی نیست، بنابراین متقاضیان برای انجام معامله این واحدها که از ۲ ماه به بعد ازتخصیص امکان‌‌پذیر است،می‌‌توانندبه‌‌تدریج طی ماه‌ه ای آینده و در فرصت مناسب نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام ودریافت کدبورسی اقدام نمایند.
خرسندیم به اطلاع برسانیم فرآیند ثبت نام در سامانه سجام نیز از طریق اپلیکیشن آپ برای شما فراهم شده است.همین حالا اپلیکیشن آپ را نصب کنید.
 
 

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه