موبایل و تبلت
مصطفی طبری۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۶ مهر

سامسونگ بخشی از گزارش مالی خود که در اواخر ماه اکتبر منتشر خواهد کرد را اعلام نموده است. این شرکت سود عملیاتی 6.25 میلیارد دلاری را از ماه جولای تا سپتامبر بدست آورده که به گفته روییترز رشدی 79.8 درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته را نشان می دهد. این رقم همچنین بیشتری میزان سودی می باشد که سامسونگ از آغاز سال 2014 تاکنون داشته است. به گفته تحلیلگران بلومبرگ، سود بخش موبایل احتمالاً چیزی در حدود 24 درصد است که رقمی معادل 1.9 میلیارد دلار را شامل شده و نخستین رشد سال به سال در هفت چهارماهه گذشته محسوب می شود.
اگرچه میزان فروش گوشی هوشمند اس 6 کاهش یافته اما با کاهش قیمت های صورت گرفته توسط سامسونگ و همچنین عرضه گوشی های رده پایین غالباً زیر 200 دلاری در کشورهای در حال توسعه، این شرکت رشد مطلوبی را در شرایط مالی خود دیده است.
با این حال، این شرکت کره ای بیشترین موفقیت را در تجارت بخش نیمه هادی های خود می بیند که چیپ های مختلفی را برای دستگاه های سامسونگ و اپل فراهم می کند. بلومبرگ عقیده دارد بخش نیمه هادی ها تقریباً 3 میلیارد دلار(54 درصد افزایش نسبت به سال گذشته) سوددهی داشته که بخش عمده ای از آن به علت محبوبیت iPhone 6s و 6s Plus بوده است.
قابل ذکر است که ارزش پول کره جنوبی (وون) کاهش پیدا کرده و همین موضوع باعث می شود درآمدهای دلاری سامسونگ خود را بیشتر نشان بدهند.

برچسب هاSmart PhoneTechSamsung
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

کول پد آوی وی آی تری) ivvi3 (می تواند نازکترین تلفن همراه در جهان در نوع خود با دارا بودن قطر 4.5 میلی متر باشد