گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۶ بهمن

گزارشی از DigiTime نشان می‌دهد "AirPod 2" در نیمه‌ی اول سال جاری عرضه می‌شود و ادعا شده این ایرپادها طراحی ویژه‌ای دارند تا از عملکردهای نظارت بر سلامت پشتیبانی کنند.
حدس و گمان‌ها در مورد قابلیت‌های جدید AirPod 2 با امکان ارتقاهای جزئی تا یک بازبینی اساسی از ماه فوریه‌ی گذشته به طور جدی آغاز شد. در این گزارش‌ها آمده، احتمالا دو محصول تولید می‌شوند، نسخه‌ی اول با تراشه‌ی بی‌سیم جدید و قابلیت اجرای Siri با دستور صوتی "Hey SIri" به جای تپ کردن، به اضافه‌ی مدل لوکسی مقاوم در برابر آب. حتی در پیش‌‌بینی‌های دیگر، مدل لوکس آن مجهز به فناوری لغو نویز حسگرهای بیومتریک مانند مانیتور ضربان قلب خواهد شد.
اگرچه انتظار می‌رفت AirPodهای جدید کارشان را با دو محصول وعده داده شده‌ی ۲۰۱۸، شامل یک شارژر بی‌سیم به نام AirPower آغاز کند، این لوازم جانبی در رویداد رسانه‌ای سال گذشته نمایش داده نشدند و شایعات مبنی بر این بودند که AirPower با مسائل جدی مهندسی مواجه است. اپل تا آن زمان چیزی در مورد لوازم جانبی بی‌سیم نگفته بود، اما فیلمی تبلیغاتی در رویداد ۲۰۱۸ آیفون به طور خلاصه AirPodهایی را نشان می‌داد که به درخواست "Hey Siri" پاسخ می‌دادند.
افزودن ویژگی‌های جدید احتمالا منجر به افزایش قیمت AirPodها از سطح ۱۵۹ دلار کنونی می‌شود. با این حال، افزایش قیمت اکثریت دستگاه‌ها و لوازم جانبی اپل در سال ۲۰۱۸ ظاهرا فروش را کاهش داد، بنابراین مشخص نیست این شرکت تا چه اندازه فضا برای بازی با قیمت لوازم جانبی دارد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه