ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ شهريور

به گزارش خبرنگار ایبِنا، بانک‌های ملی، دی، انصار، ایران‌ زمین و حکمت ایرانیان به ۱۰ اپلیکیشن پرداخت موبایلی فعال که بیشتر وابسته به پی‌اس‌پی‌ها و شرکت‌های پرداخت الکترونیک هستند خدمت کارت به کارت ارائه کرده‌اند در صورتی‌ که سه بانک صادرات، توسعه صادرات و کارآفرین و دو موسسه‌ی مالی اعتباری نور و کاسپین این خدمت را تاکنون در اختیار هیچ اپی قرار نداده‌اند. همچنین بانک مسکن خدمت کارت به کارت را تاکنون به‌ صورت اختصاصی به اپلیکیشن آپ ارائه داده و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و موسسه مالی و اعتباری توسعه این خدمت را به‌ صورت انحصاری تنها به اپلیکیشن آوا همراه متعلق به شرکت فن آوا کارت عرضه کرده‌اند.
اپلیکیشن آپ که متعلق به شرکت آسان پرداخت پرشین است و در حال حاضر خدمت کارت به کارت را از ۲۸ بانک را اپلیکیشن خود عملیاتی کرده و بیشترین سهم از این بازار را در اختیار دارد. و این خدمت در بانک‌های کارآفرین، قرض‌الحسنه مهر، صادرات، سینا و توسعه صادرات و مؤسسات مالی و اعتباری نور، کاسپین و توسعه در این نرم هنوز افزار عملیاتی نشده است.
همچنین اپلیکیشن پات که متعلق به شرکت کارت اعتباری ایران کیش است با ارائه‌ی خدمت کارت به کارت از ۲۴ بانک رتبه‌ی دوم از این بازار را به خود اختصاص داده و این خدمت هنوز در بانک‌های پاسارگاد، توسعه صادرات، توسعه تعاون، سینا، صادرات، قرض‌الحسنه مهر، کارآفرین، مسکن، گردشگری، و موسسات اعتباری نور، کاسپین و توسعه هنوز اجرایی نشده است.
اپلیکیشن سه سوت که متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سامان است که با راه‌اندازی خدمت کارت به کارت در ۲۳ بانک رتبه‌ی سوم در ارائه این خدمت را به خود اختصاص داده است و این خدمت هنوز در بانک‌های توسعه‌ی تعاون، توسعه‌ی صادرات، سپه، صادرات، قرض‌الحسنه مهر، کارآفرین، گردشگری، مسکن و مهر اقتصاد و مؤسسات مالی و اعتباری توسعه، کاسپین، کوثر و نور هنوز عملیاتی نشده است.
در عین حال، اپلیکیشن سکه هم که متعلق به شرکت به پرداخت ملت است که با راه‌اندازی خدمت کارت به کارت در ۲۳ بانک با اپلیکیشن سه سوت رتبه‌ی سوم در ارائه‌ی این خدمت را به خود اختصاص داده است و این خدمت هنوز در بانک‌های توسعه تعاون، توسعه صادرات، سپه، سینا، صادرات، قرض‌الحسنه رسالت، قرض‌الحسنه مهر ایران، کارآفرین و مسکن و مؤسسات مالی و اعتباری توسعه، کاسپین، کوثر و نور در این اپلیکیشن راه‌اندازی نشده است.
اپلیکیشن تاپ که متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان است خدمت کارت به کارت را در ۲۲ بانک عملیاتی کرده است و رتبه‌ی چهارم این بازار را به خود اختصاص داده است و این خدمت هنوز در بانک‌های توسعه صادرات، خاورمیانه، رفاه کارگران، صادرات، قرض‌الحسنه مهر ایران، کارآفرین، گردشگری، مسکن و مهر اقتصاد و همچنین مؤسسات مالی و اعتباری توسعه، کاسپین، کوثر، ملل و نور اجرایی نشده است.
با این حال، اپلیکیشن ایوا متعلق به پرداخت الکترونیک سداد نیز با راه‌اندازی خدمت کارت به کارت در ۱۹ بانک در رتبه‌ی پنجم در این بخش قرار دارد و اپلیکیشن اوا همراه با راه‌اندازی این خدمت در ۱۷ بانک مقام ۶ در این بازار را به خود اختصاص داده است.
اپلیکیشن همراه‌کارت متعلق به شرکت ارتباط فردا و بانک آینده در رتبه‌ی هفتم با عملیاتی کردن این خدمت در ۱۸ بانک و ماناپی متعلق به هولدینگ پاسارگاد با راه‌اندازی این خدمت ۱۳ بانک در رتبه‌ی هشتم قرار دارد. همچنین اپلیکیشن ۷۸۰ متعلق به شرکت خانه همراه که با شرکت پرداخت نوین آرین همکاری دارد با راه‌اندازی خدمت کارت به کارت در ۱۲ بانک در رتبه نهم قرار دارد و در اپلیکیشن مبناپی که متعلق به مبنا کارت آریا است هنوز خدمت کارت به کارت راه‌اندازی نشده است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه