موبایل و تبلت
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۲۷ آذر

گوشی هوشمند НТС 10 روند کاهشی در قیمت را تجربه می کند. مدیر این کمپانی تایوانی در نظر دارد با کاهش قیمت محصولات خود از جمله پرچمدار این کمپانی رقابت را در بازار افزایش دهد. پس از گذشت دو ماه و نیم از شروع کاهش قیمت این محصول، با کاهش 150 دلاری این گوشی قیمت آن به 549 دلار رسیده است.
تحلیلگران بر این عقیده بودند این مدت زمان بیشتر از یک هفته طول نخواهد کشید اما اینطور به نظر می رسد که مدیران این کمپانی به این زودی قصد توقف کاهش قیمت محصولات خود را ندارند. ظاهرا این تصمیم سروصدای زیادی در بازار تولیدکنندگان گوشی های هوشمند به راه انداخته است. گویا مدیر این کمانی با این کار قصد دارد نشان دهد که با توجه به ویژگی های مطلوب این محصول، آنقدر سود بالایی از آن حاصل می شود که حتی با کاهش قیمت آن، باز هم به درآمد شرکت آسیبی نخواهد رسید. پیش تر تحلیلگران موضوع قیمت تمام شده پرچم داران غول های تکنولوژی را با میزان قیمت فروش آنها در بازار را مقایسه کرده بودند که نشان می داد هزینه های تمام شد چندین برابر کمتر از قیمت عرضه است.
از طرفی در وب سایت رسمی این کمپانی خبر فروش ویژه و کاهش قیمت این محصول به 499 دلار دیده می شود. علاوه بر این شما با خرید این محصول یک هدست Jabra Move نیز هدیه خواهید گرفت. البته این فروش ویژه تنها تا تاریخ 20 دسامبر ادامه خواهد داشت.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه