ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه شبکه‌ی زیرساخت قدیمی شده است، گفت: کار بازسازی شبکه‌ بر اساس فناوری NGN از امسال آغاز می‌شود و تا پایان ۹۸ باید به اتمام برسد.
به گزارش فارس، صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌ای این شرکت به مناسبت هفته‌ی ارتباطات اظهار داشت: شبکه‌ی سوئیچ زیرساخت قدیمی شده و بازسازی این شبکه بر اساس NGN در دستور کار قرار دارد و از امسال آغاز خواهد شد و باید در سال ۹۷ به پایان برسد.
وی همچنین با اشاره به دیگر برنامه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت در سال ۹۷ گفت: ارائه‌ی سرویس فیبر تاریک امسال آغاز می‌شود و با شرایطی به صورت محدود ارائه‌ی فیبر تاریک را آغاز می‌کنیم.
عباسی خاطر نشان کرد: در این اقدام نیز تمام تمهیدات و الزامات حاکمیتی رعایت خواهد شد و برای مثال در حوزه‌ی بین‌ استانی این سرویس ارائه نمی‌شود و در جایی که برای فعالین استان‌ها کار سخت است ورود می‌کنیم.
وی همچنین با اشاره به تکلیف وزیر ارتباطات به شرکت زیر ساخت برای آزادسازی ترافیک صوت بین‌الملل گفت: این اقدام تحول بزرگی در حوزه‌ی آزادسازی و پایان انحصار دولتی در بخشی از زیر ساخت است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه