گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

Diane Greene در پست وبلاگی اعلام کرد از مدیرعاملی بخش رایانش ابری گوگل کناره‌گیری می‌کند و به انتقال مدیراجرایی سابق اوراکل، Thomas Kurian که اوایل سال آینده به گوگل می‌پیوندد، کمک می‌کند.
Greene از سه سال پیش که گوگل استارتاپ وی با عنوان Bebop را خرید به این شرکت پیوست. در آن زمان گوگل به این فکر می‌کرد که شرکت به شخصی با پس‌زمینه‌ی سازمانی قوی نیاز دارد، و Greene که به راه‌اندازی VMware کمک کرد، مسلما شرایطی را که شرکت به دنبال آن‌ها بود، داشت.
با در پست وبلاگی، Greene بر دستاوردهای خود تاکید کرد. وی نوشت: تیم رایانش ابری گوگل به دستاوردهای شگفتی در طول سه سال گذشته رسیده و باعث افتخار من است که بخشی از این کار بزرگ بودم. ما بخش رایانش ابری گوگل را از داشتن دو مشتری مهم و مجموعه‌ای از استارتاپ‌ها به داشتن هزار شرکت بزرگ تبدیل کردیم، این چیزی است که ما به عنوان یک مسئولیت مهم پذیرفته‌ایم.
در زمان پذیرفتن مسئولیت در گوگل، این شرکت مجموعه‌ی مختلفی از سرویس‌های رایانش ابری را داشت و یکی از اولین چیزهایی که Greene انجام داد، قرار دادن تمامی این موارد زیر چتری مستقل به نام Google Cloud بود.
وی در ادامه‌ی پستش نوشت: "ما کسب‌وکار قوی ساختیم – مجموعه‌ای از فروش‌ها، بازاریابی، پلتفرم گوگل کروم، و Google Apps/G Suite را در بخش جدیدی با عنوان Google Cloud ادغام کردیم."
Kurian هم در پایان سپتامبر از ریاست بخش توسعه‌ی محصول اوراکل کناره‌گیری کرد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه