تکنولوژی
الناز فرجی۴:۲۹ - ۱۳۹۵ شنبه ۱۱ ارديبهشت

وقتی صحبت از کارهایی میشود که مردم معمولا انجام نمیدهند اما باید انجام دهند ، مسواک زدن دربالای این لیست قرار دارد . در حالیکه متاسفانه معمولا به خاطر تنبلی انجام نمیشود ، خیلی از مردم میگویند که چون وقت ندارند دندانشان را درست مسواک نمیزنند . خب با این مسواک blizzident جدید ( اگر بشود آن را مسواک نامید ) میتوانید به صورت تمام کمال در شش ثانیه دندانتان را تمیز کنید .
قبل از اینکه یک blizzident دریافت کنند ، کاربران اول باید نزد دندان پزشک بروند و توضیحی در مورد دندانشان داشته باشند . سپس یک مدل دیجیتالی سه بعدی که آن توضیح را در سرور کمپانی blizzident بارگذاری میکند . این کمپانی میخواهد یک قالب سه بعدی پلاستیکی از دندان ها بسازد ، که مجهز به 400 تار مسواک  هستند . این قالب مسواک blizzident است و به خریدار فرستاده میشود . کاربران برای مسواک زدن تنها باید این مسواک را در دهانشان بگذارند ، بالا و پایینش را گاز بگیرند ، و دندانهایشان را عقب و جلو کنند . چون این وسیله دقیقا اندازه ی دندان هایشان است ، شش ثانیه جویدن و ساییدن کافی است تا تارها بتوانند به همه ی شکاف ها و گوشه ها برسند مانند بین دندان ها و خط لثه .
اگر بخواهند ، کاربرها میتوانند نخ دندان بکشیدند ، و باعث شوند که این نخ زمانی که دندان ها قالب را گاز گرفته اند بین هر دندان حرکت کند . نقش نخ میتواند در برابر مسواک کمکی باشد . یک برس  زبان هم در  قسمت بالایی مسواک وجود دارد . کاربرها تنها باید زبانشان را بر عکس blizzident عقب و جلو کنند . این وسیله برای مصرف یک سال خوب است ، بعد از آن کاربران باید یک جدیدش را بخرند یا اولی را بفرستند تا پاک شود و تارهای جدید گذاشته شود . اولین مسواکی که بخرید 299 دلار خواهد بود و مسواک جایگزین 159 دلار . و تعمیرات آن 89 دلار . این شرکت همچنین عنوان میکند که گرفتن یک توضیح از دندان پزشک حدود 75 و 200 دلار خواهد بود . بستگی به تکنیک استفاده شده دارد .

برچسب هاBlizzidenttoothbrush
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

فورا رمز عبور خود را در iCloud تغییر دهید