اپلیکیشن
بهناز زادبخش۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۸ تير

مایکروسافت اپلیکیشنی را به صورت رایگان منتشر نموده که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی ساخته شده و قادر است رویدادها و تصاویردنیای واقعی را برای کاربران نابینا شرح دهد.
اگر تلفن درفضای پارک استفاده شود ، برنامه دوربین، می تواند نحوه نمایش صحنه را توضیح دهد. و قادر است میزان پرداختی از صورت حساب در یک رستوران با جزئیات مربوط به آن را شرح دهد. مایکروسافت این برنامه را طراحی کرد تا «دنیای بصری» را به یک تجربه قابل شنیدن تبدیل کند.
این اپلیکیشن به کمک هوش مصنوعی فعال شده و می تواند صورت دوستان فرد را شناسایی کند و احساسات آنان را حدس بزند. همچنین می تواند تابلوهای نوشتاری را با صدای بلند بخواند و حتی در آزمایش ها توانست صحنه ها را برای کاربر خود توصیف کند، برای استفاده از آن کافی است که فرد دوربین موبایل خود را روشن کند و از طریق بلندگو اطلاعات را بشنود.
این اپلیکیشن رایگان است و فقط کاربران در کشورهای ios البته درحال حاضر فقط برای کاربران کانادا، آمریکا، هند، هنگ کنگ، نیوزلند و سنگاپور می توانند از این برنامه استفاده کنند. اپل، گوگل، فیس بوک و آمازون نیز روی پروژه های مشابه کار می کنند . همچنین آخرین پروژه مایکروسافت است که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی ساخته شده است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه