نرم افزار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت

مایل به استفاده از ویژگی های فراوان Android P جدید که در کنفرانس I/O معرفی شد، هستید؟ پس اگر به موبایل مناسبی دسترسی داشته باشید می‌توانید از آن استفاده کنید. گوگل در حال انتشار نسخه‌ی بتای عمومی Android P برای ۱۱ مدل موبایل است، از جمله‌ی آن‌ها موبایل‌های Pixel ،Essential Phone ،Xperia XZ2 ،Mi Mix 2S و OnePlus هستند.
انتشار جدید دارای هوش مصنوعی برای مدیریت انرژی و میزان روشنایی است و با اعمال کنترل و نظارت بر موبایل‌ها، برنامه‌های کمتر مورد استفاده را خاموش می‌کند و در زمان مورد نیاز میزان نور را افزایش می‌دهد.
بخش پیش‌بینی برنامه در Notification Shade هم‌اکنون دارای دکمه‌های جدیدی است که می‌تواند چیزی را که شما مایل به انجام آن هستید را حدس بزند، مانند پیام دادن به یک دوست. در عین حال، Actions and Slices، عملگرهایی از برنامه ها را در داخل سیستم‌عامل و جستجوهای گوگل ادغام می‌کند.
از طرف دیگر، MlKit به سازندگان کمک می‌کند تا یادگیری ماشین را هم در اینجا به کار گیرند. البته هنوز نیاز است تا کامل شدن برنامه‌ها و دیدن مزیت‌های آن‌ها منتظر بمانیم.
نکته‌ی قابل توجه دیگر، نصب این نسخه بر روی چندین دیوایس شخص ثالث است. این موضوع نشان می‌دهد Project Treble، تلاش گوگل برای سرعت بخشیدن به به‌روزرسانی‌های اندروید، دارای اثرات قابل لمس است – در این حالت کاربر نیاز به یک دستگاه مرجع رسمی برای برخورداری از آخرین به‌روزرسانی سیستم‌عامل ندارد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه