ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۹ شهريور

مقام آگاه در بانک سپه گفت: این بانک با درک شرایط موجود و الزامات آن، ضمن راه‌اندازی هلدینگ فناوری اطلاعات امید به دنبال ایجاد تحولی عظیم و بنیادین در حوزه‌ی فناوری‌های نوین بانکی است.
به گزارش تیتر برتر، وی افزود: مجموع عوامل و شرایط موجود در فضای کسب‌وکار کشور و همچنین برخورداری از جوانان متخصص و مهم‌تر از آن تجارب گذشته بانک سپه در حوزه‌ی فناوری اطلاعات باعث شد که برنامه‌ای مدون برای حضور قدرتمند و منحصربه‌فرد در این حوزه با هدف نوآوری و کارآفرینی شکل گیرد. در همین راستا این بانک به زودی با تجهیز همه‌ی امکانات و توانمندی‌های خود، تحولی بزرگ و بنیادین در حوزه‌ی فناوری‌های نوین بانکی رقم خواهد زد.
گفتنی است، شرکت رایانه خدمات امید متعلق به بانک سپه که تا پیش از این عمدتاً در حوزه‌های تولید نرم‌افزارهای بانکداری، دستگاه‌های خودپرداز و پشتیبانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شعب فعالیت داشت، در مسیر سیاست‌گذاری و رویکرد جدید مدیریتی در بانک سپه تلاش خواهد کرد از طریق سازماندهی شرکت‌های تخصصی و مستقل و یکپارچه از جمله در حوزه‌ی توسعه‌ی نظام پرداخت الکترونیک و راه‌اندازی مرکز نوآوری فناوری‌های مالی، قلمرو کارآفرینی‌های نوین در نظام بانکی را شتاب ویژه بخشد.
به نقل از ایسنا از جمله اهدافی که بانک سپه در این راستا دنبال می‌کند، تبدیل هلدینگ فناوری اطلاعات امید بانک سپه به مرکز ثقل عمده و محوری در حوزه‌ی استارتاپ‌ها و فین‌تک‌ها است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه