گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ آبان

Flickr در ماه آوریل توسط سرویس میزبانی عکس حرفه‌ای SmugMug خریداری شد و حالا اولین تغییرات مهم و اساسی با مالکیت جدید آن اعلام شدند. کاهشی قابل توجه در تعداد کاربران رایگان وجود دارد، این افراد حالا با محدودیت به اشتراک‌گذاری هزار عکس در سایت مواجه هستند، این سایت به اشتراک‌گذاری عکس قبلا ۱ ترابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان ارائه می‌داد.
Flickr با اعلام این تغییرات، توضیح می‌دهد "متاسفانه، سرویس‌های رایگان کاملا برای کاربران رایگان هم نیستند. کاربران هزینه‌ی این سرویس‌ها را با اطلاعات و زمان خود می‌پردازند. ما ترجیح می‌دهیم این اقدامات شفاف‌تر باشند."
آن دسته از کاربران با بیش از هزار عکس یا ویدئو تا ۸ ژانویه‌ی ۲۰۱۹ فرصت دارند تا حالت خود را به کاربران حرفه‌ای تغییر دهند یا اینکه محتواهای اضافه‌ی خود را دانلود کنند. پس از این تاریخ، به این افراد اجازه‌ی بارگذاری اطلاعات بر روی سایت داده نمی‌شود. پس از ۵ فوریه‌ی ۲۰۱۹ هم حساب‌های کاربری رایگانی که هنوز بیش از حد محتوا دارند باید فعالانه این محتواها را تا رسیدن به زیر هزار عکس حذف کنند.
علاوه بر این، Flickr در چند ماه آینده، تغییرات و بهبودهای زیادی را برای سرویس حرفه‌ای‌اش که سالانه ۴۹.۹۹ دلار هزینه دارد، اضافه می‌کند.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه