سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۶ مهر

مایکروسافت پشتیبانی موس و کیبورد بر روی Xbox One را ممکن می‌سازد. آزمایش‌کنندگان منتخب Xbox قادر به امتحان این پشتیبانی جدید در هفته‌های آینده می‌شوند. با همکاری مایکروسافت و Razer، کاربران Xbox One می‌توانند از قابلیت‌های این شرکت ساخت وسایل جانبی رایانه مانند اثرات نورپردازی Chroma استفاده کنند. اغلب کیبوردها و موس‌های با سیم و بدون سیم توسط Xbox One پشتیبانی می‌شوند، و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند امکان استفاده از آن را به بازی‌های خود اضافه کنند.
Jason Ronald، رئیس مدیریت برنامه‌ی Xbox توضیح می‌دهد: "ورودی موس و کیبورد به صورت پیشفرض برای بازی‌های فعال نیست. هر تیم توسعه‌دهنده، عنوان بازی خود را بهتر می‌شناسد و ما آن‌ها را در ایجاد تجربه‌ای مناسب برای بازی‌هاشان به صورتی شایسته حمایت می‌کنیم. هدف ما تجربه‌ی بازی بهینه و منصفانه است."
به طور معمول، کاربران PC مزایای حرکتی بهتری در مقابل بازیکنان با کنترل‌کننده‌ها در بازی‌هایی مانند تیراندازی اول شخص دارند. مدت‌هاست مایکروسافت با استودیوهای بزرگ و کوچک برای حمایت از این کیبورد و موس جدید همکاری می‌کند، و حالا منتظر بازخورد آن از آزمایش‌کنندگان Xbox است تا قبل از عرضه‌ی آن در اواخر سال جاری، آن را تکمیل کند.
مایکروسافت در تاریخ ۱۰ نوامبر، اطلاعات بیشتری از همکاری با Razer را منتشر می‌کند.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه