موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد

به گزارش شهر سخت‌افزار، به نظر می‌رسد پس از تاخیرهای پیاپی، بالاخره سامسونگ تصمیم دارد در طی روزهای آینده، گلکسی فولد، نخستین گوشی تاشوی خود را روانه بازار کند. یکی از مدیران اجرایی این شرکت ساعاتی پیش اعلام کرد که این اسمارت فون برای عرضه به بازار آماده است.
سامسونگ در نظر داشت گوشی گلکسی فولد را در اواخر ماه آوریل روانه بازار کند، اما در بررسی‌های اولیه مشخص شد که حفره‌ای که در زیر نمایشگر تاشوی این اسمارت فون وجود دارد سبب می‌شود که عملکرد آن با مشکل روبرو شود. اگرچه نزدیک به دو ماه از این تاریخ می‌گذرد اما سامسونگ هنوز زمان عرضه دوباره این محصول خود را به بازار اعلام نکرده است. به نظر می‌رسد بررسی‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان درست بوده و واقعاً این حفره، یک نقص اساسی برای این اسمارت فون محسوب می‌شود.
پس از انتشار این گزارش‌ها بود که سامسونگ تمامی نسخه‌های اولیه از این گوشی خود که در دسترس کارشناسان بود را جمع آوری و اعلام کرد که بزودی مشکلات آن‌ها را برطرف می‌کند. به نظر می‌رسد پس از انتشار شایعات و گزارش‌های فراوان از زمان عرضه دوباره، سامسونگ بالاخره قصد دارد در آینده نزدیک این محصول خود را روانه بازار کند. یکی از مدیران اجرای سامسونگ امروز در طی مصاحبه‌ای اعلام کرده است: "گلکسی فولد برای عرضه به بازار آماده است."
آقای Kim Seong-cheol که مدیر شرکت Samsung Display نیز محسوب می‌شود اخیراً اعلام کرده است: "بخش اعظمی از مشکلات صفحه نمایش برطرف شده است و گلکسی فولد برای عرضه به بازار آماده است." Samsung Display یک شرکت وابسته به سامسونگ است که نمایشگرهای تاشوی موردنیاز در گوشی گلکسی فولد را تولید و تامین می‌کند. وی همچنین در ادامه مصاحبه خود اعلام کرده است که "هنگامی که گلکسی فولد به بازار عرضه شود توجه زیادی را به خود جلب می‌کند."
به این ترتیب سامسونگ همچنان از اعلام یک تاریخ دقیق برای عرضه گوشی گلکسی فولد به بازار خودداری می‌کند. تاکنون در گزارش‌های زیادی به زمان عرضه این گوشی هوشمند اشاره شده است، اما تناقض بسیاری میان آن‌ها وجود دارد. چندی پیش گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد سامسونگ در نظر دارد در انتهای این ماه با برگزاری مراسمی نسخه جدید از گوشی گلکسی فولد را معرفی کند و در ماه آینده میلادی (جولای) شاهد عرضه این اسمارت فون به بازار خواهیم بود. اما چند روز پیش بود که یکی از مدیران این شرکت اعلام کرد که هنوز مقدماتی برای برگزاری یک رویداد جدید در نظر گرفته نشده است.
این به این معنی نیست که سامسونگ هنوز نمی‌تواند در ماه جولای، عرضه گوشی‌ گلکسی فولد را آغاز کند. ممکن است رویدادی که انتظار آن را داریم در طی روزهای آینده برگزار شود و در اوایل این ماه گوشی گلکسی فولد در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه