پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور

به رغم شایعاتی که پیش‌تر نشان می‌داد گوگل در حال آماده شدن برای عرضه‌ی ساعت هوشمندی در سال ۲۰۱۸ است، نباید منتظر دیدن Pixel Watch در قفسه‌ها به این زودی بود. Miles Barr، مدیر مهندسی wear OS شرکت با تائید خبر به Tom’s Guide گفت: گوگل برنامه‌ای برای راه‌اندازی ساعت هوشمند در سال جاری ندارد. به جای آن، گوگل با شرکت‌های دیگر همچون Fossil and Casio که در حال ساخت ساعت‌های هوشمند wear OS خود هستند، همکاری می‌کند. در عین حال بر روی بهبود این نرم‌افزار برای آینده‌ای نزدیک متمرکز است.
شایعه‌ پراکنان گفته بودند گوگل احتمالا Pixel watch را همراه با Pixel 3 در رویداد سخت‌افزارهایش در ماه اکتبر عرضه می‌کند. در تاریخ ۱۰ سپتامبر، کوالکام قصد دارد تراشه‌ی جدیدی را برای دستگاه‌های wear OS معرفی کند، و انتظار می‌رفت گوگل بخواهد از این پردازنده برای ساعت هوشمند خود استفاده کند. کسانی که معتقد بودند این‌ها نشانه‌هایی از تصمیم گوگل برای اعلام Pixel Watch است، ناامید می‌شوند.
Barr گفت: برای فکر کردن به یک ساعت همه کاره، من تصور نمی‌کنم ما هنوز در آن جایگاه باشیم. در حال حاضر تمرکز ما بر روی شرکای‌مان است. وی ادامه داد، گوگل توجه خود بر روی wear OS را حفظ می‌کند و در حال حاضر متمرکز بر بهبود عمر باتری آن است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه