کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۵ جمعه ۵ آذر

شرکت GoDaddy  ارائه دهنده‌ی خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب ایالات متحده،  در مذاکراتی برای خرید همتای خود، (Host Europe Group (HEG اعلام کرد، با خرید این هاست به دنبال گسترش کسب‌و‌کار خود فراتر از ثبت دامنه و تنظیم وب‌سایت می‌باشد.
شرکت مذکور سال ۱۹۹۷ در ایالات متحده تاسیس شد. این شرکت از بزرگ‌ترین ثبت‌کنندگان دامنه‌های اینترنتی است که وب سایت خود را در اختیار کسب‌وکارهای کوچک و زیرمجموعه‌ی مصرف‌کنندگان قرار داده است.
این شرکت که به خوبی شناخته شده، گاهی کمپینی برای مبارزه با بازاریابی بیدادگرایانه تلویزیون با حضور افراد مشهور و یا در طول رویداد Super Bowl و دیگر رویدادهای ورزشی برپا می‌کند.
خرید HEG به GoDaddy کمک خواهد کرد تا با سرعت بخشیدن به کسب‌وکار ثبت‌دامنه و میزبانی وب سایت خود، سودآوری بیشتری را داشته و همچنین پایه‌ی ثبت‌نام مشتریان را در اروپا گسترش دهد.
HEG که عمدتا درخدمت کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های میزبانی وب مستقل در اروپا است و مبلغی حدود ۱.۷ میلیارد یورو معادل ۱.۸ میلیارد دلار ارزش دارد و بنا بر آنچه پیش‌بینی‌شده، سود آن در سال ۲۰۱۶ به ۱۴۰ میلیون یورو رسیده است.
بانک Deutsche تخمین می‌زند، شرکت GoDaddy در سال ۲۰۱۷ می‌تواند نزدیک به ۱ میلیارد دلار درآمد از فروش دامنه، ۷۵۰ میلیون دلار از میزبانی وب و ۳۲۵ میلیون دلار از برنامه‌های دیگر خود به دست آورد.

برچسب هاHEGGoDaddy
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

تبلیغ‌دهندگان فعال Instagram از مرز ۵۰۰ هزار گذشت