سرگرمی
نرگس درمیانی۵:۵۵ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۵ خرداد

کمربند خودتان را محکم ببندید و آماده باشید زیرا Need for Speed سخت و سریع در حال آمدن است. EA مدعی شده که در سال بعد نسخه جدید این بازی تحت یک برند جدید راه اندازی می شود و متصدیان پیشین آن امیدوارند که همان هیجان سحرآمیز را در برداشته باشد.
مطابق با جدیدترین مجوز، Need for Speed Reboot  خواهد شد و بر اساس اخبار منتشر شده، ورود آن همراه با تغییراتی عمیق، اتومبیل های شهری سفارشی، محیط بازی در شب و یک داستان جذاب که از طریق بازی شما را جذب می کند، خواهد بود.
بازی Need for Speed از سال 1994 وارد بازار شد و حدود 22 سال است که از تولید اولین نسخه از این بازی می گذارد، بعد از اینکه سومین سری این بازی وارد بازار شد، مجوز آن محدود شد و به بخش های کوچکتری تقسیم شد. در نتیجه تاثیر اولیه خود را از دست داد.
2015 Need for Speed که توسط Ghost Games ارتقا یافته است، خیابان های مسابقه ای خواهد داشت که منجر به سرگرم کننده تر شدن بازی می شوند. بیاید امیدوار باشیم که این بازی دارای ماشین های سفارشی، حرکت های اریب، مسابقات اتومبیل رانی و کمیت های ریسک آمیز بسته های NOS، باشد.
Marcus Nilsson مدیرعامل شرکت Ghost Games طی اظهاراتی بیان کرد: Need for Speed یکی از قدیمی ترین اسامی در بین بازی هاست و ما با نسخه Reboot آن در حال برگرداندن شکوه و عظمت به آن هستیم.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

canon به یک بازی واقعیت مجازی راه پیدا میکند