تکنولوژی
نيلوفر كل واخي۵:۰ - ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۷ تير

این دوربین ضدآب Nest به منظور گرفتن دزدها طراحی شده است.
در حالی که حدس و گمان ها در مورد آینده ی Nest همیشه بسیار بالاست و بنیانگذار و رئیس سابق این شرکت تونی فادل نیز در ماه جون درگذشت ، این شرکت همچنان در حال اضافه کردن محصولات جدید به خط تولید خود است. که البته خیلی هم جدید محسوب نمی شوند. دوربین Nest برای فضای بیرون آن همان نسخه ی مشابه دوربین های مدار بسته ی داخل خانه می باشد اما دارای بدنه ی ضدآب است.
به غیر از بدنه ی سفید ضدآب آن، دوربین مدار بسته ی Nest در فضای بیرون، از آهن رباها و پیچ های مخصوصی (درصورت نیاز) استفاده می کند تا بتواند در خارج از خانه ی شما نصب شود. این پیوند مغناطیسی بین پایه ی مقعر و دوربین واقعی به شما اجازه می دهد تا آن را در هر جهتی حرکت دهید. همچنین این دوربین باید به جای استفاده از باتری مانند سایر دوربین های امنیتی در بازار، به پریز متصل شود. این شرکت می گوید که وصل شدن آن به برق از مزایای بسیاری برخوردار است.
Nest بیان کرده است که دوربین مداربسته ی بیرونی آن ها نسبت به سایر دوربین های امنیتی بیرونی در بازار از اولویت برخوردار است زیرا همیشه در حال ضبط کردن و آپلود کردن تصاویر در Cloud می باشد. دوربین هایی که با باتری کار می کنند تمایل دارند تا تنها زمانی شروع به گرفتن تصاویر کنند که متوجه حرکت شوند. تفاوت بارز بین تشخیص حرکت ها و ضبط کردن دائمی به معنای تفاوت بین گرفتن یک دزد و یا تنها دیدن چندین زاویه از پای دزدی باشد که منزل شما را ترک می کند.
استفاده از استراتژی وصل شدن به پریز برق به این معناست که اگر برق برود، دوربین بلافاصله بی استفاده خواهد شد. همچنین مشکل ثبت نشدن در حافظه در صورتی که وای فای نیز خاموش شود وجود دارد. اما اگر از شبکه ی قدرتمندی برخوردار هستید و یا قطع برق معمولا به ندرت در منطقه ی شما اتفاق می افتد و شما نیز در خارج از خانه ی خود پریز برق دارید، دوربین Nest می تواند ویژگی های تاثیرگذاری برای شما داشته باشد.


علت تاثیرگذاری آن این است که از همان ویژگی های دوربین داخل خانه برخوردار است. با زاویه ی 130 درجه و 1080p به گرفتن تصاویر می پردازد. دارای ویژگی دید در شب به همراه هشت Infrared LED می باشد و تمام جریان ویدیوها رمزگذاری می شوند. این دوربین برای پیش سفارش و با قیمت 199 دلار موجود است و در پاییز به شما تحویل داده می شود.
علاوه بر یک دوربین جدید، Nest  همچنین به معرفی یک اپلیکیشن دوباره طراحی شده پرداخته است که در پایان ماه عرضه می شود. به زودی کاربران قادر خواهند بود تا ویدیوهای رمزگذاری شده را به صورت خصوصی با افراد دیگر به اشتراک بگذارند. و این ویژگی برای زمانی که شما نیاز دارید تا فردی برای مدت زمانی کوتاه مراقب خانه ی شما باشد، بسیار عالی است.
این اپلیکیشن به روز شده همچنین به معرفی فضاهای موجود می پردازد. این ویژگی به سازماندهی آپارتمان یک شخص به وسیله ی محصولات Nest و بر اساس اتاقی می پردازد که در آن قرار دارد. به عنوان مثال، اگر دارای یک دوربین امنیتی در اتاق پذیرایی هستید، و یک دوربین نیز در اتاق خواب های بالا دارید، این ویژگی می تواند به عنوان دو فضا در خانه برای شما عمل کند.
در حالی که این شرکت محصولات جدیدی را عرضه نکرده است، اما Nest همچنان در حال کار کردن به منظور تعریف مجدد فعالیت هایی است که در آن ها به خوبی عمل می کند.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

احتمالاً این نخستین دوربین امنیتی Nest می باشد