اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۲۷ آذر

شرکت Twitter می‌خواهد یک اپلیکیشن خبری باشد و اخیرا به این دسته از شبکه‌های اجتماعی در App Store پلتفرم iOS پیوسته است. بنابراین در حال حاضر Twitter با ایجاد notification برای خبرهای مهم، احتمالا به چیزی فراتر از یک اپلیکیشن خبری تبدیل خواهد شد. به عنوان مثال امروز پس از تصادف یک کامیون در راه بازار کریسمس برلین، Twitter این خبر را به آن دسته کاربرانی که به Moments tab ،Twitter مرتبط هستند به طور خلاصه توئیت کرد. این شرکت همچنین ماه گذشته،  مشابه همین کار را برای خبر درگذشت Fidel Castro انجام داد.
یکی از سخنگوهای Twitter تایید کرد، شرکت مذکور این هشدارهای خبری را به عنوان بخشی از یک آزمایش بزرگ‌تر ارسال می‌نماید تا کاربران را از محتوی real-time  موجود بر روی این پلتفرم آگاه سازد. برای مثال در گذشته، این شرکت برای برخی از کاربران notification‌هایی در مورد Bachelorette ارسال می‌کرد.
شرکت Twitter از یک الگوریتم تصمیم‌گیری استفاده می‌کند که به کدام کاربر چه موضوعی را اطلاع‌رسانی نماید. لازم به ذکر است این قابلیت صرفا جنبه‌ی آزمایشی دارد و چنانچه شما علاقه‌ای به اینگونه اخبار ندارید، می‌توانید به بخش تنظیمات برنامه‌ی مذکور رفته و بخش notifications را غیر فعال نمایید.

برچسب هاTwitter
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

توئیت‌ها در نتایج جستجو گوگل در موبایل