محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند

پس از انتشار نسخه‌ی بتا در اواخر هفته، اپ چت فضای کار، اسلک، ویژگی حالت تاریک را در جدیدترین به‌روزرسانی اپ برای iOS و اندروید عرضه کرد که احتمالا در نسخه‌ی نهایی و عمومی نیز شاهد آن خواهیم بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند

توییتر در توییتی اعلام کرد، اپلیکیشن آزمایشی twttr در گام نخست برای تنها استفاده‌ی تعداد محدودی از کاربران ارائه شده است. این اپ که توییتر آن را twttr می‌نامد، در حقیقت بازگشتی به نام اصلی آن است که اولین‌بار در کنفرانس CES در ماه ژانویه معرفی شد. هدف از این اپ، ارائه‌ی فضای آزمایشی است که شرکت بتواند ایده‌های جدید را خارج از شبکه‌ی عمومی موجود امتحان کند، بازخوردهای کاربران را به دست آورد، سپس قابلیت‌های جدید را به عنوان نتیجه‌ای از آنچه دریافت کرده، توسعه دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۷ اسفند

این قابلیت بسیار سودمند برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی عرضه می‌شود. با دنبال کردن الگوهای نوشتاری و زبان مورد استفاده، جیمیل به طور خودکار عبارت‌هایی را که فرد غالبا به‌کار می‌گیرد، ایجاد می‌کند. قابلیت نوشتن هوشمند یا smart compose که از طریق به‌روزرسانی سمت سرور برای دستگاه‌های اندرویدی در دسترس است، اولین‌بار توسط Android Police گزارش شد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند

پس از آنکه خبر مجهز شدن Messenger به حالت تاریک بر روی Reddit منتشر شده بود، فیسبوک به‌روزرسانی آن را برای iOS و اندروید رسمی کرد. در حال حاضر، این قابلیت با ارسال ایموجی هلال ماه برای چت با شخصی دیگر یا پیامی جدید فعال می‌شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۳ اسفند

مایکروسافت قابلیت بسیار مفیدی را به اپ‌های موبایلی Excel برای iOS و اندروید اضافه می‌کند. مایکروسافت به کاربران Excel اجازه می‌دهد تا با عکس گرفتن از جدول اطلاعات چاپ شده آن را به داخل یک جدول کاملا قابل ویرایش در این اپ انتقال دهند. این ویژگی در ابتدا برای کاربران اندرویدی Excel راه‌اندازی می‌شود و پس از آن برای iOS عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۲ اسفند

گوگل امروز به‌روزرسانی برنامه‌ی Application Security Improvement را عرضه کرد. این برنامه که اولین‌بار، پنج سال پیش راه‌اندازی شد، تاکنون به ۳۰۰ هزار توسعه‌دهنده برای رفع مشکل بیش از یک میلیون اپ بر روی Google Play کمک کرده است. تنها در سال ۲۰۱۸، بیش از ۳۰ هزار توسعه‌دهنده با کمک این برنامه، ۷۵ هزار اپ را رفع عیب کرده‌اند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند

مارک زاکربرگ اخیرا گفته بود تجارت بخش بزرگ نقشه‌ی راه ۲۰۱۹ برای خانواده‌ی اپ‌های فیسبوک است. اما قبل از اینکه افراد بتوانند به آسانی از اینستاگرم و غیره خریداری کنند، فیسبوک به اطلاعات کارت اعتباری‌شان نیاز دارد. این احتمالا جنبه‌ی سودمند طرح اینستاگرم برای راه‌اندازی استیکر Fundraiser در سال ۲۰۱۹ است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن

موزیلا امروز فایرفاکس 15 را با پیشرفت در حالت‌های مرور، منوی اصلی، تنظیمات و تب برای iOS منتشر کرد. کاربران آیفون و آیپد می‌توانند جدیدترین نسخه‌ی آن را هم اکنون از App Store دانلود کنند. بر طبق گزارش موزیلا، فایرفاکس حدود ۳۰۰ میلیون کاربر دارد.

ادامه مطلب