محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي

یوتیوب به منظور ساده کردن جابجا شدن بین ویدئوها، اپ موبایلش را به‌روزرسانی می‌کند. این شرکت اعلام کرد این ویژگی که هفته‌ی جاری راه‌اندازی می‌شود یک حالت کشویی افقی جدید است که به کاربر اجازه‌ی حرکت به جلو و عقب در ویدئوهایی را می‌دهد که در حال تماشای آن‌ها است. حرکت جارویی به جلو فرد را به ویدئوی توصیه شده‌ی بعدی می‌برد، در حالیکه حرکت جارویی رو به عقب، کاربران را به آخرین ویدئوی تماشا شده. یوتوب می‌گوید، علاوه بر این‌ها پخش ویدئو از جایی که قطع شده هم امکان‌پذیر می‌شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي

اینستاگرم در حال افزودن قابلیتی برای انتشار پست‌های همزمان در حساب‌های کاربری متفاوت است. سخنگوی اینستاگرم تائید کرد این گزینه به زودی بر روی iOS در دسترس قرار می‌گیرد و به TechCrunch گفت: "ما این ویژگی‌ها را برای فراهم ساختن تجربه‌ای بهتر برای افرادی راه‌اندازی می‌کنیم که اغلب به حساب‌های کاربری مختلفی پست ارسال می‌کنند."

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۹ دي

به گزارش رویترز، اینستاگرم، شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک‌گذاری عکس فیسبوک روز پنج‌شنبه اعلام کرد خطایی که منجر به تغییر موقتی در ظاهر فید آن می‌شد و تعداد زیادی کاربر را تحت تاثیر قرار داده بود، رفع کرد.
این شرکت اعلام کرد این خطا باعث شد آزمایش کوچکی به طور گسترده توزیع شود. به عنوان بخشی از این آزمایش، برخی کاربران بایستی همانند بخش استوری، بر روی فیدشان تپ کنند و آن را به صورت افقی بکشند تا قادر به دیدن پست‌های جدید باشند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ دي

تعداد عکس ها و ویدئوهایی که کاربر می‌تواند در Google Photos Live Album خصوصی ذخیره کند از 10000 به 20000 افزایش یافت. Android Police گزارش کرد، هدف از این کار متعادل کردن محدودیت آلبوم‌های خصوصی مطابق با آلبوم‌های به اشتراک گذاشته شده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ دي

به گزارش XDA-Developers، کد کشف شده در جدیدترین Android Pie برای Galaxy Note 9 نشان می‌دهد این شرکت در حال کار بر روی حالت عکاسی شب است که Bright Night نامیده می‌شود. این کد به کاربر اجازه‌ی گرفتن عکس‌هایی درخشان را در شرایط خیلی تاریک می‌دهد که شبیه به قابلیت Night Sight گوگل و Night Mode هواوی است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱ دي

Google Lenz، ابزار تجزیه‌وتحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل، حالا قادر به تشخیص بیش از یک میلیارد محصول از پُرتال مقایسه‌ی قیمت‌ها و خرده‌فروشی گوگل، Google Shopping، است. این تعداد بیش از چهار برابر اشیایی است که Lenz از زمان آغاز به کار خود در اکتبر ۲۰۱۷، قادر به تشخیص آن‌ها بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۳۰ آذر

توئیتر راه فرار دیگری از خط زمانی رتبه‌بندی را ارائه کرد. این شرکت گفت به زودی امکان جدیدی در این برنامه را معرفی می‌کند که آن را از ترتیب زمانی رتبه‌بندی شده به فید ترتیب زمانی معکوس، اصلی بر می‌گرداند. این شرکت می‌گوید این حرکت به رسمیت شناختن این واقعیت است که توئیتر اغلب در زمان حقیقی مفید است، به خصوص در طول رویدادهای زنده‌ای همچون گیم‌های ورزشی یا مراسم اسکار.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ آذر

گوگل رسما اعلام کرد Allo را دیگر توسعه نخواهد داد و به کار یک آزمایش دیگر از برنامه‌ی چتِ شکست خورده‌ی خود پایان می‌دهد. از آنجایی که گوگل در ماه آوریل گذشته سرمایه‌گذاری در Allo را متوقف کرد، این اقدام جدید شرکت جای تعجب نداشت. در آن زمان، رئیس گروه ارتباطات گوگل، Anil Sabharwal به این نکته اشاره کرد که Allo در مجموع به آن سطح از موفقیت که ما امیدوار بودیم، نرسید.

ادامه مطلب