محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد

IGTV که به کاربران اجازه‌ی آپلود ویدئوهای طولانی مدت را می‌دهد هم به شکل برنامه‌ای مجزا است و هم در پشت دکمه‌ی نارنجی استاتیکی در صفحه‌ی اصلی خود برنامه‌ی اینستاگرم قرار گرفته است. این بدان معناست که کاربران می‌توانند مستقیما از طریق برنامه‌ی اینستاگرم به آن دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد

کاربران iOS در ماه مارس از ویژگی جدید Dark Mode در سرویس ویدئویی YouTube بهره بردند اما توسعه‌دهندگان به‌ تازگی این ویژگی را در دسترس کاربران Android نیز قرار داده‌اند. در واقع پس از گذشت تقریباً نیمی از سال این ویژگی به Android آمد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير

بر اساس گزارشی از TechCrunch، اینستاگرم در حال کار بر روی راه حل احراز هویت دو فاکتوری است که نیاز به شماره تلفن کاربر ندارد. اینستاگرم چند ساعت پس از اینکه تحقیقات در زمینه‌ی Motherboard بر روی هک SIM را منتشر کرد، تائید کرد که بر روی روش امنیتی بیشتری هم در حال کار است. مانند دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، گزینه‌ی پیش رو به فرد اجازه‌ی تائید هویت با اپلیکیشن‌های ایجاد کد مانند Authy و Google Authenticator را می‌دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير

امکان پرسیدن سوال در استوری‌های Instagram که به‌ تازگی به این شبکه اجتماعی افزوده‌ شده است، دردسر بزرگی را برای کاربرانش ایجاد کرده است. پس‌ از اینکه بسیاری از کاربران در پاسخ به سؤال دوستان و اطرافیانشان، کامنت‌ها را نوشتند، مشخص شد که پاسخ سؤال‌ها به‌صورت ناشناس برای پرسشگر ارسال نمی‌شود بلکه هویت فرد پاسخ‌دهنده برملا خواهد شد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير

اپلیکیشن Google Phone هم اکنون می‌تواند به طور خودکار تماس‌هایی را که به عنوان اسپم تشخیص می‌دهد فیلتر کند و مستقیما به voicemail بفرستد. با این برنامه، تلفن کاربر زنگ نمی‌خورد و وی حتی اعلان‌های تماس از دست رفته برای این نوع ارتباط‌هایی که گوگل به عنوان مزاحمت شناسایی می‌کند، دریافت نمی‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير

پس از نزدیک به نه ماه از زمانیکه آیفون X تمام صفحه ی اپل رکورد بازار را شکست، گوگل اپلیکیشن Inbox را برای پشتیبانی از این دیوایس به‌روزرسانی می‌کند. گوگل می‌گوید این به‌روزرسانی ۱۴۴ مگابایتی بر روی App Store قرار داده شده و گران‌ترین نوع آیفون را پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۸ تير

به گزارش Google، به‌روزرسانی جدید Google Play یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های این اپلیکیشن‌ در ۱۰ سال گذشته است. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی گام بسیار بزرگی در آینده‌ی این شرکت خواهد بود. بر اساس گزارش نمایندگان این ابرکمپانی، به این واقعیت اشاره کردن که وجود تکنولوژی هوش مصنوعی در برنامه‌ی Google Play برای اولین بار، بسیار مهم و کارآمد خواهد بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۵ تير

اینستاگرم در حال راه‌اندازی فلسفه‌ی "زمان به خوبی گذرانده شده" در ویژگی‌هایش است که به کاربران کمک می‌کند از دور زدن‌های بی‌پایان و حواس پرتی‌ها به خاطر اخبار و اطلاعیه‌ها جلوگیری کنند. امروز اینستاگرم اعلانی را با این مضمون در فید ارائه داد: "شما تمامی خبرهای پست شده از دو روز گذشته را دیده‌اید."

ادامه مطلب