محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ دي

تعداد عکس ها و ویدئوهایی که کاربر می‌تواند در Google Photos Live Album خصوصی ذخیره کند از 10000 به 20000 افزایش یافت. Android Police گزارش کرد، هدف از این کار متعادل کردن محدودیت آلبوم‌های خصوصی مطابق با آلبوم‌های به اشتراک گذاشته شده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ دي

به گزارش XDA-Developers، کد کشف شده در جدیدترین Android Pie برای Galaxy Note 9 نشان می‌دهد این شرکت در حال کار بر روی حالت عکاسی شب است که Bright Night نامیده می‌شود. این کد به کاربر اجازه‌ی گرفتن عکس‌هایی درخشان را در شرایط خیلی تاریک می‌دهد که شبیه به قابلیت Night Sight گوگل و Night Mode هواوی است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱ دي

Google Lenz، ابزار تجزیه‌وتحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل، حالا قادر به تشخیص بیش از یک میلیارد محصول از پُرتال مقایسه‌ی قیمت‌ها و خرده‌فروشی گوگل، Google Shopping، است. این تعداد بیش از چهار برابر اشیایی است که Lenz از زمان آغاز به کار خود در اکتبر ۲۰۱۷، قادر به تشخیص آن‌ها بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۳۰ آذر

توئیتر راه فرار دیگری از خط زمانی رتبه‌بندی را ارائه کرد. این شرکت گفت به زودی امکان جدیدی در این برنامه را معرفی می‌کند که آن را از ترتیب زمانی رتبه‌بندی شده به فید ترتیب زمانی معکوس، اصلی بر می‌گرداند. این شرکت می‌گوید این حرکت به رسمیت شناختن این واقعیت است که توئیتر اغلب در زمان حقیقی مفید است، به خصوص در طول رویدادهای زنده‌ای همچون گیم‌های ورزشی یا مراسم اسکار.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ آذر

گوگل رسما اعلام کرد Allo را دیگر توسعه نخواهد داد و به کار یک آزمایش دیگر از برنامه‌ی چتِ شکست خورده‌ی خود پایان می‌دهد. از آنجایی که گوگل در ماه آوریل گذشته سرمایه‌گذاری در Allo را متوقف کرد، این اقدام جدید شرکت جای تعجب نداشت. در آن زمان، رئیس گروه ارتباطات گوگل، Anil Sabharwal به این نکته اشاره کرد که Allo در مجموع به آن سطح از موفقیت که ما امیدوار بودیم، نرسید.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر

افرادی آشنا با روند این سرویس گفتند، Google Hangouts از سال ۲۰۲۰ از دسترس کاربران خارج می‌شود. هر چند این خبر جای شگفتی ندارد، چراکه گوگل عملا توسعه‌ی این برنامه را بیش از یک سال است که متوقف کرده است. بنابراین، با ورود به سال ۲۰۱۹، استفاده از این برنامه‌ی چت قدیمی به پایان می‌رسد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر

در ژوئن ۲۰۱۷، اینستاگرم اعلام کرد آزمایش ویژگی را آغاز کرده که بعدها آن را "favorites" نامید، این آزمایش تلاش در بازسازی لیست دوستان و تشویق افراد برای اشتراک‌گذاری بود که به آن‌ها اجازه می‌داد محتواهایشان را به گروه محدودتری از فالوئرهاشان ارسال کنند. در پاسخ به افزایش "Fistagram" – حساب های کاربری خصوصی که تنها توسط نزدیک‌ترین دوستان دنبال می‌شود – این شرکت تلاش کرد به کاربران ابزارهای بیشتری برای به اشتراک‌گذاری خصوصی، آن هم از طریق مجموعه‌ای از قابلیت‌ها بدهد که تقریبا در هر قسمت از برنامه قرار دارد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذر

شرکت کیبورد موبایل Swiftkey متعلق به مایکروسافت قابلیت جستجوی جدیدی را برای کاربران اندروید راه‌اندازی می‌کند که به آن‌ها اجازه‌ی مرور در اینترنت را به طور مستقیم از صفحه کلید می‌دهد.
Swiftkey، اپلیکیشن محبوب صفحه‌کلید گوشی‌های هوشمند است که کاربران را قادر به تایپ سریع‌تر بر روی صفحه‌نمایش لمسی می‌کند. این اپ می‌تواند در طول زمان سبک‌های نوشتاری فردی را برای پیش‌بینی کلمه‌ی بعدی بیاموزد، کاربر می‌تواند به جای تپ کردن بر روی هر دکمه، انگشتش را به روی کلیدها بکشد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند