محبوب ترین ها
کسب‌وکار
مهدی پرهیزی۱۳:۰ - ۱۳۹۵ يکشنبه ۲ آبان

Walmart خبر از سرمایه‌گذاری۵۰ میلیون دلاری بر روی سرویس خرید آنلاین و تحویل محصولات عطاری چینی با نام New Dada داده است. Walmart این خبر را در روز جمعه اعلام داشت و هدف خود را از این سرمایه‌گذاری گسترش نفوذ خود در سرویس‌های فروش آنلاین منطقه‌ای در سطح جهان و کمک به آنان در جهت افزایش فروش‌شان در دومین اقتصاد بزرگ جهان عنوان داشته است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
مهدی پرهیزی۹:۰ - ۱۳۹۵ يکشنبه ۲ آبان

Lyft، شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات اشتراک خودرو مشکلات فراوانی را برای رقابت با Uber داشته است. این شرکت اخیرا به دلیل ترک دو نیروی اجرایی رده‌ بالایش، اقدام به استخدام دو نیروی جایگزین کرده است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان

شرکت eBay روز چهارشنبه نتایج مالی 3 ماهه‌ی سوم خود را منتشر ساخت. این شرکت سود سهام ۲.۲۲ میلیارد دلاری را به ارمغان آورده است. البته پیش‌بینی‌ها رقمی در حدود ۲.۱۹ میلیارد دلار را برای این شرکت تخمین زده بود.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان

درآمد ۳ ماهه‌ی سوم شرکت Verizon بیش از انتظارات بوده است، اما درآمد ملزومات شبکه‌ی بی‌سیم این شرکت به شدت کاهش یافته است. شرکت مذکور ۴۴۲ هزار مشترک تلفن همراه را به مشترکین خود اضافه کرده است که افزایش درآمد ۲۴ درصدی بالغ بر ۲۱۷ میلیون دلاری نسبت به سال گذشته را در بخش فروش IoT در بر داشته است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان

چین موفق شده است به بزرگ‌ترین بازار App Store در جهان تبدیل شود. این کشور بیش از ۱.۷ میلیارد دلار در ۳ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی دریافتی داشته است که این رقم چین را جلوتر از آمریکا با اختلاف ۱۵ درصدی قرار می‌دهد. آمریکا از سال ۲۰۱۰ همواره رتبه‌ی نخست بزرگ‌ترین بازار iOS را در اختیار خود داشته بود.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
مهدی پرهیزی۱۱:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان

Microsoft نیز همانند سایر شرکت‌ها، پیش‌بینی مالی ۳ماهه‌ی نخست سال آینده‌ی میلادی خود را ارائه کرده است. طبق این گزارش مجموع درآمد این شرکت ۲۰.۵ میلیارد دلار است که ۴.۷ میلیارد آن سود خالص خواهد بود.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۵ جمعه ۳۰ مهر

AMD در روز پنج‌شنبه گزارش مالی ۳ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری خود را منتشر ساخت. بنابر این گزارش، ۳ سنت بر روی هر سهم این شرکت افزوده شد تا مقدار درآمد این شرکت در این بازه به ۱.۳۰۷ میلیارد دلار برسد.

ادامه مطلب