محبوب ترین ها
کسب‌وکار
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۵ يکشنبه ۴ مهر

نمایندگان IDC، با انتشار گزارش سه ماهه دوم سال جاری، اعلام کردند بیش از 30.7 میلیون دستگاه تاکنون به فروش رسیده است که این میزان نسبت به سال قبل در مدت مشابه، 5 درصد افزایش داشته است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
مهدی پرهیزی۹:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۳ مهر

طبق اطلاعات منتشر شده، Facebook اعتراف کرده است که در مدت ۲ سال گذشته، آمار نمایش ویدئوهای تبلیغاتی را به اشتباه در اختیار مشتریانش قرار می‌داده است.
Facebook بیان کرده است که در اندازه‌گیری میزان زمان متوسطی که هر کاربر برای دیدن ویدئوها صرف کرده است، به دلیل تنها به حساب آوردن مشاهده‌‌ی ویدئوهای کم‌تر از ۳ ثانیه‌ای، دچار ۶۰ تا ۸۰ درصد خطا شده است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
مهدی پرهیزی۲۳:۰ - ۱۳۹۵ جمعه ۲ مهر

روز پنج‌شنبه، ارزش سهام شرکت Amazon برای نخستین‌بار از مرز ۸۰۰ دلار گذشت و به مقدار ۸۰۴.۷۰ دلار به ازای هر سهم رسید. به این صورت، ارزش کلی این شرکت به ۳۸۰ میلیارد دلار، یعنی بیش از دو برابر مقداری که در آوریل ۲۰۱۵ داشته، رسیده است. در آن زمان، ارزش هر سهم Amazon چهارصد دلار بوده است. به این ترتیب، Amazon چهارمین شرکت ارزشمند جهان، پس از Apple، Alphabet و Microsoft لقب می‌گیرد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
مهدی پرهیزی۲۱:۰ - ۱۳۹۵ جمعه ۲ مهر

Twitter در حال مذاکره با چندین شرکت دنیای تکنولوژی برای فروش سرویس خودش است. طبق گزارش‌های منتشر شده، Twitter با شرکت‌هایی چون Google و Salesforce مذاکراتی جهت فروش داشته است و احتمالا پیشنهاد خرید رسمی از سوی آنان دریافت کند. به نظر می‌رسد، مشتریان Twitter علاقمند به داده‌های تولیدی این شرکت از طریق ۳۱۳ میلیون کاربر فعال آن باشند. اگرچه مذاکرات در حال انجام و گرم شدن است، اما هنوز از قطعیت آن نمی‌توان صحبت به میان آورد. در پی این رویدادها، سهام Twitter به میزان ۲۳ درصد افزایش داشته است.

ادامه مطلب