محبوب ترین ها
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ دي

Apple به تلاش‌هایش برای پیشرفت در آموزش توسعه‌دهندگان از طریق آسان‌تر کردن ایجاد و از سرگیری اپلیکیشن‌های‌شان در پلتفرم خود ادامه می‌دهد. این شرکت حالا استارتاپ ابزارهای اپلیکیشن Buddybuild، مستقر در ونکوور را خریداری کرده است. این استارتاپ متمرکز بر یکپارچگی پیوسته و ابزارهای اشکال‌زدایی است – اساسا به یک تیم توسعه‌دهنده‌ی برنامه، گردش کار ساده‌ای برای تکرار و گذاردن برنامه‌های‌شان در جهان از طریق GitHub ،BitBucket یا GitLab را می‌دهد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ دي

در پیروزی برای مدیر جدید Uber، دارا خسروشاهی، روز پنج‌شنبه اعلام کرد که کنسرسیومی به رهبری SoftBank Group Crop، تعداد زیادی از سهام Uber را در معامله‌ای که ارزش این شرکت به اشتراک‌گذاری خودرو را 48 میلیارد دلار می‌رساند، خواهد خرید. این قیمت تقریبا 30 درصد کمتر از آخرین ارزش‌گذاری شرکت به مبلغ 68 میلیارد دلار است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۸ دي

بر اساس اطلاعات جدیدی که از Flurry Analytics به دست آمد، دستگاه‌های Apple حدودا 44 درصد از فعالیت تبلت و گوشی‌های هوشمند در طی تعطیلات را به خود اختصاص دادند که نزدیک به یک سوم آن شامل دستگاه‌های iPhone 8+ ، 8 و X بودند. با این حال، مدل‌های iPhone 7 و iPhone 6 به ترتیب با ۱۵/۱ و ۱۴/۹ درصد در رده‌های بالا قرار گرفتند.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۷ دي

نمایندگان رسمی Apple گزارش دادند که مدیران این کمپانی تصمیم دارند تا به‌ صورت بی‌سابقه‌ای تولید ساعت‌های هوشمند Apple Watch را افزایش دهند. بر این اساس قرار است در سال 2018، 27 میلیون دستگاه ساعت به فروش برسد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۴ دي

این استارتاپ که در سال 2014 تاسیس شد در زمینه‌ی ساخت دوربین‌های امنیتی خانه متصل به WiFi و زنگ درب ویدئویی جدیدی که اوایل هفته‌ی جاری معرفی شد، فعال است. این شرکت شروع به کار خود را با کمپین سرمایه‌گذاری جمعی (کرادفاندینگ) آغاز کرد که بیش از یک میلیون دلار برای سیستم کنترل از راه دور خانه‌ی خود به دست آورد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۳ دي

Huawei اعلام کرد موافقت استراتژیکی را با غول موتور جستجوی چینی، Baidu برای ساخت اکوسیستم هوش مصنوعی موبایل امضا کرد. Huawei گفت: این توافقنامه‌ی همکاری استراتژیک پلتفرم‌های فناوری، خدمات اینترنت و اکوسیستم‌های محتوای AI را پوشش می‌دهد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۲ دي

Xiaomi، سازنده‌ی چینی گوشی‌های هوشمند به سرمایه‌گذاران نوید افزایش بیش از 18 درصدی اهداف درآدی سالانه را داد. منابع مطلع با موضوع به رویترز گفتند که این نشانه‌ای از بازگشت از رکودهای فروش در سال‌های اخیر است و موجب بازسازی کسب‌وکار شده است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱ دي

Charlie Lee مدیر سابق Coinbase، در حال فروش تقریبا تمامی سهم خود از LTC، پول رمزنگاری که در سال 2011 تاسیس کرد، است. وی در پستی در Reddit توضیح داد که در حال فروش تمامی سکه‌های LTC خود است، البته به جز تعدادی از سکه‌های فیزیکی که آن‌ها را به عنوان مجموعه حفظ می‌کند. وی هدف خود را جلوگیری از مناقشه‌ای اعلام کرد که به خاطر نفوذ و جایگاه وی به عنوان موسس LTC به راه افتاده است.

ادامه مطلب