محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ فروردين

توسعه‌دهندگان استودیو Airship Syndicate، بازی نبرد تاکتیکی Battle Chasers: Nightwar را به علاقه‌مندان بازی وعده داده‌اند تا در بهار امسال، نسخه‌ی این بازی را برای کنسول بازی Nintendo Switch عرضه نمایند. خبرنگار نشریه‌ی THQ Nordic، در گزارش خود نوشته است، تاریخ انتشار باری برای ۱۵ می برنامه‌ریزی‌ شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين

توسعه‌دهندگان بازی Nippon Ichi Software در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر نوشتند: نسخه‌ی PC بازی Disgaea 5: Complete Edition به‌ زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته سال گذشته نیز شایعاتی در مورد ارائه‌ی نسخه‌ی PC این بازی بر سر زبان‌ها بود که به حقیقت نپیوست.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ فروردين

به‌ زودی شعبه‌ی جدید از استودیو کمپانی فرانسوی Ubisoft در کشور کانادا بازگشایی خواهد شد. این استودیوی جدید با نام Ubisoft Winnipeg و تحت مدیریت Darryl Long، تهیه‌کننده‌ی بازی Far Cry 5، هدایت خواهد شد. شایان‌ ذکر است که هم‌اکنون در کانادا، چندین شعب از این برند مشغول کار هستند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ فروردين

همراه با کمی هیایو، مایکروسافت اعلام کرد که در حال راه‌اندازی واحد رایانش ابری بازی جدیدی است، حرکتی که می‌تواند شرکت را به جهان استریم موسیقی وارد کند. آن طور که The Verge گزارش می‌کند، این چیزی است که مایکروسافت مدتی است با خرید شرکت‌های کوچکی همچون PlayFab که متمرکز بر توسعه‌ی بازی‌های رایانش ابری است، در حال ساختن آن است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ فروردين

مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed تا همین چند سال پیش به صورت سالانه راهی بازار می‌شدند، اما این روند عرضه‌ی سالانه با عرضه‌ی ‌بازی Assassin’s Creed Origins تغییر کرد و به هر دو سال یک‌بار تغییر کرد. امروز اطلاعات جدیدی منتشر شده که می‌گویند نسخه بعدی مجموعه‌ی Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود و روند عرضه‌ی هر دو سال یک‌بار بازی حفظ می‌شود. در این اطلاعات گفته شده که Assassin’s Creed جدید در کشور یونان اتفاق می‌افتد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن

بر اساس گزارش‌های اخیری که مورد درآمد شرکت فنلاندی Remedy Entertainment منتشر شده است، میزان درآمد این شرکت در سال 2017 4.6 درصد رشد داشته است و بر اساس برآوردهای اولیه درآمد حاصل به میزان 17.2 میلیون یورو بوده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ بهمن

گزارش‌ها حاکی از آن است که تعداد بازیکنان آنلاین Fortnite از تعداد کل بازیکنان آنلاین بازی PUBG پیشی گرفته است. به‌ تازگی این رکورد به بازی Player Unknown Battleground با تعداد 3.2 میلیون نفر تعلق‌گرفته بود.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ بهمن

کمپانی بازی‌سازی آمریکایی Armature Studios قصد دارد مجموعه‌ی شوتر افسانه‌ای Metal Gear Solid HD Collection را برای علاقمندان به کنسول بازی PS4 منتشر نماید. انتشار این خبر جدید در پرتال رسمی استودیو بازی‌سازی Armature Studios، موجب شگفتی کاربران گردید.

ادامه مطلب