محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ دي

مفهوم بازی جدی (Serious Game) دقیقا از زمانی که بازی‌های ویدئویی پا به عرصه گذاشتند، همگام با مفهوم سرگرمی در بازی‌ها شکل گرفت. بازی‌های جدی همان بازی‌های ویدئویی هستند با این تفاوت که عموماً یک موقعیت، یک شغل یا روش آموختن یک شغل را شبیه‌سازی می‌کنند و سرگرمی در ساختار آن‌ها در درجه‌های بعدی اهمیت قرار دارد. در واقع از همان ابتدای شکل‌گیری این صنعت، بازی‌سازها همان‌طور که به وجه سرگرمی این دست‌بازی‌ها توجه داشتند، به جنبه‌های آموزشی و شبیه‌سازی آن‌ها نیز می‌پرداختند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۹:۳۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ آذر

کمپانی Blizzard اعلام کرده است، به دنبال یک برنامه نویس حرفه‌ای برای ساخت بازی جدید خود است. این توسعه دهنده قرار است بازی را به سبک اول شخص طراحی نماید. این کمپانی قصد دارد بازی جدید خود را در سبک بازی های مسابقه ای تولید نماید.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذر

نام «مبارزه در خلیج عدن»‌ برای بسیاری از بازی‌کنندگان ایرانی نام آشنایی است. از آن‌جا که بازی «مبارزه در خلیج عدن» موفق شده خود را به عنوان پرفروش‌ترین بازی رایانه‌ای ایرانی معرفی کند، احتمالا بسیاری این بازی را می‌شناسند. استدیوی بازی‌سازی آمیتیس (موسسه ی رسانه پرداز آمیتیس) ادامه‌ای بر بازی تیراندازی اول شخص خود با همین نام برای پلتفرم موبایل عرضه کرده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر

توسعه دهندگان بازی پرطرفدار جهانی PlayUnknown's Battleground (PUBG) به تازگی اعلام کردند، نسخه‌ی انتقالی این بازی به کنسول Xbox One در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته برخی از کاربران در فضای مجازی، نارضایتی خود را از نسخه‌ی کنسولی این بازی ابراز کرده اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر

استدیو آنو رسانه ی هنر خالق بازی خاله قزی که یکی از برندهای شناخته شده در حوزه‌ی کودک و نوجوان است بازی جدید خود با نام «خاله قزی: در جستجوی بچه‌ها» منتشر کرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر

کارشناسان شرکت نظارت و مانیتورینگ GFK Chart-Track در بریتانیا، کار بررسی فروش بازی های منتشر شده در بازار را ارزیابی می کنند. بر اساس آمار به دست آمده از این کمپانی، در هفته‌ی ششم بازی Call of Duty: WWII، همچنان پرچمدار بی رقیب در بازار فروش بازی‌های کامپیوتری است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ آذر

توسعه دهندگان شرکت Ubisoft به تازگی در مورد ارائه‌ی نسخه‌ی جدید Assassin's Creed Origins که قرار است در ماه دسامبر منتشر شود، گزارش دادند. توسعه دهندگان در نسخه‌ی جدید، ویژگی هایی همچون زره جدید، شمشیر هرکول و بسیاری از مولفه های جالب دیگر را به بازی اضافه کرده اند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند