محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۵ آذر

Microsoft قصد دارد تا تست نهایی آلفا برای بازی کامپیوتری دزدان دریایی ("Sea of Thieves ") را در دسترس همه‌ی کاربران قرار دهد. برای انجام این کار تنها نیاز به ثبت نام در وب سایت Insider Programme خواهید داشت.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان

دریافت آثار برای چهاردهمین دوره ی جشنواره ی بین‌المللی بازی‌های موبایلی (IMGA) آغاز شد و بازی‌های موبایلی ایرانی نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان

کمپانی اروپایی THQ Nordic، ناشر بازی های کامپیوتری، برای بازی پرطرفدار Titan Quest نسخه ی جدیدی را به نام Ragnarök منتشر کرده است. توسعه دهندگان در به روزرسانی تکمیلی این بازی جدید، سلاح ها و برخی از توانایی های قهرمانان بازی را اضافه کرده اند. با توجه به اطلاعات اعلام شده توسط THQ، در نسخه‌ی Ragnarök، توسعه دهندگان نه تنها توانایی‌های شخصیت های بازی را در زمینه‌ی مهارت های جدید و کیفیت سطح بازی آن ها بهبود بخشیده اند، بلکه گرافیک Titan Quest، سیستم کنترل و فیزیک بازی نیز ارتقا داده شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ آبان

توسعه دهندگان Fallout: New Vegas به تازگی در مورد ارائه ی بازی جدید برای علاقه مندان به بازی های کامپیوتری، از این کمپانی گزارش داده اند. کمپانی Obsidian Entertainment در مورد این بازی به توضیحات کمی بسنده کرده است. توسعه دهندگان Fallout: New Vegas لیست جدیدی از بازی های درحال توسعه را به کاربران معرفی کردند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان

توسعه دهندگان استودیو Fool's Theory به تازگی تریلر جدیدی از بازی Seven: The Days Long Gone، را منتشر کرده اند که قرار است در دسامبر سال جاری به علاقه مندان عرضه شود. ویدئو منتشر شده سبک ویدئو گیم و فضای بازی رابه خوبی نمایش می دهد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ آبان

نسخه‌ی جدید بازی محبوب Castlevania: Simon’s Destiny از سری بازی های تیراندازی سوم شخص به سبک بازی Doom است و در حال گسترش محبوبیت خود در میان کاربران می باشد. گفتنی است این بازی به گونه ای است که گیمر را در شوک فرو خواهد برد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۴ آبان

بازی ایرانی 41148 که پیش‌تر به صورت اپیزودیک و نیز کامل در مارکت‌های ایرانی عرضه شده بود، اکنون به زبان انگلیسی در فروشگاه رسمی گوگل‌پلی عرضه شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ آبان

انگاره، جدیدترین ساخته ی مهدی بهرامی یکی از بازی‌سازان نخبه و مستقل کشور در شبکه ی جهانی استیم منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند