محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين

ظاهرا کنسول بدون دیسک Xbox One S در تاریخ ۷ ماه می عرضه می‌شود. Windows Central اسنادی به دست آورده که به تاریخ این عرضه اشاره دارند، همراه با آن عکس‌هایی از جعبه‌ی این کنسول هم فاش شدند. گفته شده مایکروسافت این کنسول را "Xbox One S All-Digital Edition" می‌نامد که نشان‌دهنده‌ی مدل جدید بدون درایو Blu-ray است. هنوز مشخص نیست قیمت این مدل چقدر ارزان‌تر است، اما حذف درایو Blu-ray قطعا قیمت آن را کاهش می‌دهد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين

گوگل در کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی در سان فرانسیسکو از سرویس بازی رایانش ابری خود با عنوان Stadia رونمایی کرد. مدیرعامل گوگل از این سرویس به عنوان پلتفرمی برای همه توصیف کرد و در مورد جاه‌طلبی‌های گوگل برای استریم بازی‌ها در تمامی انواع دستگاه‌ها صحبت کرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۴ اسفند

زمانیکه در اوایل ماه گذشته، بازی Apex Legends شروع شگفت‌انگیزی داشت، این طور به نظر می‌رسید که تمامی جامعه‌ی بازی‌سازی به آن توجه دارند. شاید بتوان بخشی از افزایش توجهات به این بازی را پرداخت پول از طرف EA به استریمرهای برتر Twitch برای ترویج این بازی دانست. در حقیقت، یکی از آن‌ها، استریمر معروف بازی فورتنایت ،Tyler Blevins یا همان Ninja است. به گزارش رویترز، احتمالا وی برای انجام این کار، یک میلیون دلار گرفته است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۷ اسفند

نسخه‌های جدید ویندوز 10 از زیرساخت‌های Xbox برای گیم‌های ویندوز استفاده می‌کند.
چند پیش‌نمایش اخیر ویندوز 10 شامل برخی زیرساخت‌های مهم مایکروسافت برای نصب نسخه‌ی ویژه‌ای از بازی State of Decay بود، و هیچ مشکلی با این فرایند گزارش نشد. در حقیقت مشکلی برای بازی با این گیم نبود، اما همچنان مشکلاتی در مراحل نصب و راه‌اندازی وجود دارد. دستورالعمل‌ها اینکه چرا و به دنبال چه چیزی باید بود را نشان نمی‌دهند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۵ اسفند

یکی از چهره‌های Nintendo کناره‌گیری می‌کند. Reggie Fils-Aime اعلام کرد شغلش به عنوان رییس، همچنین مدیر ارشد عملیاتی Nintendo در آمریکا پایان می‌یابد. وی در تاریخ ۱۵ آوریل از سمتش کناره‌گیری می‌کند.
Fils-Aime اعلام کرد: «Nintendo همیشه بخشی از قلب من باقی می‌ماند." وی ادامه داد، الان زمانی است که باید از افراد باهوشی که با آن‌ها همکار بودم، تقدیر کنم. افرادی که فرصت ارائه‌ی چنین نام تجاری را و مهم‌تر از همه، حس بودن عضوی از جامعه‌ی مثبت و پایدار گیمر جهانی را ایجاد کردند.»

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند

به گزارش کلیک، محدودیت‌های دسترسی به بازی رایگان Apex Legends طی چند هفته‌ی گذشته به معضلی بزرگ برای گیمرهای ایرانی تبدیل شده و از آنجایی که Electronic Arts، ناشر بازی، هیچ واکنش رسمی نسبت به این موضوع نداشته، حال تصمیم بر این گرفته شده به واسطه‌ی هم‌صدایی از طریق کمپین جمع‌آوری امضا، گیمرهای ایرانی اعتراض‌شان را به گوش آنان برسانند.

ادامه مطلب