محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن

Razer درس سختی در مورد چالش‌های راه‌اندازی فروشگاه بازی می‌گیرد. به عنوان بخشی از برنامه‌های اصلاحی، این غول سخت‌افزاری در تاریخ ۲۸ فوریه، فروشگاه Razer Game را تعطیل می‌کند.
این شرکت یادآوری می‌کند تا زمانیکه کاربران کلیدهای Steam یا Uplay را دارند، می‌توانند از بازی‌هایشان استفاده کنند، اما پس از پایان فوریه دسترسی به این کلیدها امکان ندارد. از ماه مارس به بعد، علاقمندان تنها از طریق برنامه‌های پاداشی Razer امکان استفاده از بازی‌ها را دارند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي

به گزارش App Annie، کاربران تلفن همراه ۷۴ درصد از هزینه‌های اپ خود را در سال ۲۰۱۸ به بازی‌ها اختصاص دادند. موبایل شاهد سریع‌ترین رشد در بخش بازی بود و از کنسول‌ها، PC، و کامپیوترهای دستی پیشی گرفت.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ دي

از ماه مارس، غول اینترنت چین، Tecnent متعاقب دستور دولت مرکزی چین از انتشار بازی‌های ویدئویی منع شد. رویترز گزارش کرد، رگولاتورهای چینی روز شنبه انتشار ۸۰ بازی ویدئویی انلاین را پس از یک دوره‌ی یک ماهه تائید کردند. هیچ یک از لیست عنوان‌های تائید شده شامل بازی‌های Tencent، بزرگ‌ترین شرکت بازی‌سازی جهان نبوده‌اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ دي

به گزارش Digiato، چند روزی می‌شود که بعضی از کاربران PES 2019 در اتصال به سرورهای این بازی مشکل داشتند که سرانجام امروز روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌ها اعلام کرد که مشکل اتصال به سرورهای این بازی به طور کامل رفع شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲ دي

Fortnite در کانون توجه گروهی از بازیگران، نوازندگان، و ستاره‌های اینترنتی است. اگرچه این بازی، رایگان است، اما از طریق ریز تراکنش‌های داخل بازی، درآمدهای زیادی تولید می‌کند.
و حالا، Epic Games، سازنده‌ی Fortnite با دو شکایت جدید در مورد حرکات رقص مواجه است: یکی از آن‌ها، آلفونسو ریبیرو است که Carlton را در سال ۱۹۹۰ بازی کرد و شکایت دیگر از طرف خانواده‌ی راسل هورنینگ است که به خاطر "Backpack Kid" شناخته شده است، وی رقص معروفی به نام "the Floss" را ابداع کرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر

بر اساس گزارشی از Katie Roof در WSJ، شرکت Niantic تولیدکننده‌ی Pokémon Go افزایش سرمایه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری سری سوم به ارزش ۳.۹ میلیارد دلار داشت. انتظار می‌رود این دور توسط IVP و مشارکت سامسونگ و aXiomatic Gaming هدایت شود.

ادامه مطلب