محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۸ مهر

سونی تغییر مهمی را در سیاست کراس‌پلی خود با دیگر کنسول‌ها اعلام کرد. PS4 قبلا به بازی‌های آنلاین اجازه‌ی اتصال به بازیکنان Xbox One یا Switch را نمی‌داد. حالا، سونی تست آزمایشی را برای کراس‌پلی بازی Fortnite آغاز می‌کند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۶ مهر

مایکروسافت پشتیبانی موس و کیبورد بر روی Xbox One را ممکن می‌سازد. آزمایش‌کنندگان منتخب Xbox قادر به امتحان این پشتیبانی جدید در هفته‌های آینده می‌شوند. با همکاری مایکروسافت و Razer، کاربران Xbox One می‌توانند از قابلیت‌های این شرکت ساخت وسایل جانبی رایانه مانند اثرات نورپردازی Chroma استفاده کنند. اغلب کیبوردها و موس‌های با سیم و بدون سیم توسط Xbox One پشتیبانی می‌شوند، و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند امکان استفاده از آن را به بازی‌های خود اضافه کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر

سونی اعلام کرد کنسول کوچک PalyStation Classic را از ۳ دسامبر عرضه می‌کند. قیمت آن ۱۰۰ دلار است و با ۲۰ بازی ارائه می‌شود.
Nintendo در هنگام ورود به بازار plug-and-play با نسخه‌ی NES Classic که از سال ۲۰۱۶ آغاز شد به موفقیت بزرگی دست یافت. SNES Classic Edition هم در ژوئن ۲۰۱۷ عرضه شد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ شهريور

دور زدن فروشگاه Google Play دقیقا بازی برد و باخت برای Epic نبود، اگرچه حقیقت دارد که Fortnite اساسا یک بازی پول‌ساز است. اما حتی با لحاظ کردن استانداردهای خوده بازی، Fortnite سه هفته پس از عرضه برای اندروید، اعداد و ارقام شگفت‌انگیزی را گزارش کرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ شهريور

Epic Games در حال توسعه‌ی "سیستم رقابتی کاملی" است که بازیکنان را در داخل بازی مشابهی در مقابل هم قرار می دهد و "بر اساس عملکردهاشان شناخته می شوند." Epic توضیحی در مورد چگونگی کارایی این سیستم نگفت، اما احتمالا از اواخر پاییز در دسترس قرار می گیرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور

در اکثر بازی‌ها "حالت آموزشی" یک نقشه‌ی خالی است که چیز زیادی برای دیدن یا انجام دادن در آن وجود ندارد – بدان معنا که برای آن ویژگی‌های آموزشی بازی وجود دارد. ماه آینده، PUBG حالت آموزشی خود را عرضه می‌کند که به کابر چیزی بیشتر از شلیک کردن می‌دهد. کل نقشه‌ی پرداخته شده به کاربر فضای بیشتری برای بهبود مهارت‌ها در میان مناطق مختلف خاصی را ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد

به نظر می‌رسد Valve رقیبی برای Twitch می‌سازد. چند ساعت پس از اینکه Pavel Djundik موسس Steam Database اعلام کرد این شرکت نام اختصاصی steam.tv را برگزیده است، این وب‌سایت پخش زنده‌ی The International 2018، تورنمنت esports بازی Dota 2 را آغاز کرد. اگرچه این استریم برای مدت زیادی در دسترس نبود، اما CNET تلاش کرد تا قبل از اینکه بخش آن آفلاین شود، درباره‌ی آن اطلاعاتی به دست آورد. بر اساس آنچه منتشر شد ویژگی‌های آن هنوز بسیار محدود هستند: با وجود اینکه این وب‌سایت قادر به پخش مسابقات بود، اما هیچ گزینه‌ای برای پخش گیم پلی کاربر نداشت.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد

گوگل به کاربران اندرویدی هشدار می‌دهد که نسخه‌ی بازی Fortnite Battle Poyale در Play Store وجود ندارد. اگر فرد عبارت Fortnite را در Play Store جستجو کند، پیامی از طرف گوگل با این مضمون دریافت می‌کند. همانطور که اولین‌بار 9to5Google به این خبر اشاره کرده بود، بازی Fortnite Battle Royale توسط شرکت Epic Games در Google Play در دسترس قرار نگرفته است.

ادامه مطلب