محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ مرداد

متخصصین Valve راه جدیدی را برای شناسایی کاربران فیک خود پیدا کرده‌اند. Valve در عرض دو روز رکورد مسدود کردن حدود ۹۰ هزار اکانت فیک را ثبت کرده است. این تعداد در روز اول ۲۸ هزار اکانت و در روز دوم ۶۱ هزار اکانت بوده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير

نتایج رسانه‌های اجتماعی در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیک (E3) اعلام شدند، بزرگترین نمایشگاه تجاری بازی در لس‌آنجلس در ماه ژوئن، و نتایج نشان می‌دهد که این نمایشگاه همچنان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای سالانه‌ی بازی‌سازی است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير

اشتباه رایج در یکی از فایل‌های کدنویسی شده‌ی بازی Aliens: Colonial Marines سبب شد تا این بازی به‌ درستی اجرا نشود و یا در واقع یک اثر ضعیف به شمار بیاید. بازی Aliens: Colonial Marines برای اولین بار در تاریخ ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۱۳ منتشر شد. سازندگان امیدوار بودند با ارائه‌ی این بازی در میان رتبه‌بندی‌های برتر قرار گیرند اما کاملاً عکس آن اتفاق افتاد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۴ تير

در اوایل ماه جاری در نمایشگاه E3، شرکت Bethesda بازی جدید Fallout را معرفی کرد: Fallout76، بازی چند نفره و آنلاین. این بازی بر روی Xbox One ،PlayStation 4 و PCها در دسترس خواهد بود و در ماه نوامبر منتشر می‌شود. اما به گفته‌ی مدیر آن، بازی جدید به خاطر شرکت سونی نمی‌تواند از پلتفرم بازی چند سکویی استفاده کند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۲ تير

نمایندگان رسمی کمپانی Jam City.Inc در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کردند بازی جدید آن‌ها با دارا بودن شخصیت محبوب هری پاتر، توانسته بیش از ۴۰ میلیون دلار در ایالات‌ متحده‌ی آمریکا درآمد کسب نماید. لازم به ذکر است این بازی تنها دو ماه است که صورت رسمی به کاربران ارائه‌ شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۸ تير

سازندگان Cyberpunk 2077 پس از انتشار دومین ویدئوی رسمی از بازی خود، تصمیم گرفته‌اند مدت بیشتری برای انتشار بازی صبر کنند. درنتیجه به نظر می‌رسد علاقمندان زودتر از سال ۲۰۲۰ شاهد این بازی جذاب نخواهند بود. اطلاعات منتشر شده در مورد تعویق زمان عرضه‌ی بازی در سایت رسمی کمپانی سازنده تائید شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ خرداد

شرکت Ubisoft در جریان رویداد E3 2018 در لس آنجلس اعلام کرد بازیکنان Rainbow Six: Siege از مرز ۳۵ میلیون نفر گذشتند. آخرین بار، در تاریخ ۱۲ آوریل، Ubisoft تعداد بازیکنان آن را ۳۰ میلیون نفر اعلام کرده بود. Rainbow Six: Siege همچنان به جذب بازیکنان بیشتری با سرعتی ثابت ادامه می‌دهد که این نشان می‌دهد Ubisoft کارش را در حفظ این بازی live-services و رشد پایگاه کاربرش به خوبی پیش می‌برد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ خرداد

مایکروسافت قصد ندارد اجازه دهد PlayStation Now بدون جواب به کارش ادامه دهد. این شرکت به تازگی اعلام کرده سرویس استریم بازی خودش را توسعه می‌دهد، و ارائه‌ی بازی کنسول با کیفیتی را هم بر روی هر پلتفرمی تضمین می‌کند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند