محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۰ خرداد

سخنرانی جدید استودیو GSC Game World، توسط سرگئی گریگوویچ در تاریخ ۱۶ می انجام شد. در این سخنرانی، مدیر استودیو از تلاش گروهی از توسعه‌دهندگان با تجربه در ساخت سری دوم بازی محبوب S.T.A.L.K.E.R. 2 خبر داد. به نظر می‌رسد وی قصد دارد تا قبل از برگزاری نمایشگاه E3 2018، تبلیغات بازی را تا سطح بالایی گسترش دهد تا بتواند، با ناشر قدرتمندی برای تولید این بازی سبک شوتر قرارداد ببندد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد

افرادی که از دیوایس‌های iOS نظیر iPhone ،iPad و Apple TV استفاده می‌کنند، دسترسی به برنامه‌ی Steam Link نخواهند داشت. این برنامه افراد را قادر می‌ساخت تا بازی‌های پلتفرم استیم بر روی PC را مستقیما روی موبایل استریم کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد

در ابتدا سازندگان بازی The Wolf Among Us قصد داشتند از فصل دوم بازی پرطرفدار خود در نیمه‌ی دوم سال جاری رونمایی کنند، اما گویا آنان می‌خواهند کیفیت محصول را بهبود بخشد و جزئیات جدیدی را به بازی بیفزایند. کمپانی Telltale Games توسعه‌دهنده‌ی بازی The Wolf Among Us ابتدا اعلام کرده بود قصد دارد تا فصل دوم بازی را اوایل سال ۲۰۱۸ معرفی کنند اما به دلایلی این رویداد را به سال ۲۰۱۹ موکول کردند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد

کمپانی Sony اعلام کرده است دیدگاه توسعه‌ی دستگاه‌های جدید این شرکت تغییر کرده است. رئیس بخش PlayStation کمپانی Sony، آقای Tsuyoshi Kodera،گفت: نسل بعدی کنسول‌های بازی تا سه سال آینده عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

توسعه‌دهنده‌ی Valve در حال برنامه‌ریزی یک سیستم پرداخت برای آن دسته از کاربرانی است که توانایی پیدا کردن باگ‌ها در محصولات Steam را دارند. این پیشنهاد در غالب برنامه‌های Bug Bounty فعالیت می‌کند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت

توسعه‌دهندگان شرکت Open IV اعلام کرده‌اند که نسخه‌ی 3.0 بازی GTA V، به‌ زودی برای مشتریان PlayStation 4 منتشر خواهد شد. با توجه به اطلاعات دریافت شده، متخصصان در حال حاضر اقدامات لازم برای اجرای این بازی بر روی موتور بازی RAGE انجام داده‌اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ ارديبهشت

Nintendo Switch احتمالا به زودی بهشت هکرها می‌شود، اما نه از آن نوع که اطلاعات شما را می‌خواهند – این هکرها قصد اجرای شبیه‌سازی‌های SNES و Linux را بر روی کنسول‌های بازی دستی‌شان دارند. بر اساس جزئیاتی که امروز مشخص شد، نقصی در تراشه‌ی Nvidia که توسط Switch استفاده می‌شود به کاربران قوی اجازه‌ی نفوذ به داخل این سیستم و تغییر هر چیزی را می‌دهد که آن‌ها انتخاب کرده‌اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت

یوفا (اتحادیه‌ی انجمن فوتبال اروپا) اعلام کرد همکاری ده ساله با Konami را پایان می‌دهد. Konami هر ساله از این مجوزها در بازی سالانه‌ی Pro Evolution Soccer خود استفاده می‌کرده است. این مجوز یکی از معدود مجوزها در جهان فوتبال بود که Konami در مقابل بازی Electronic Arts فیفا داشت.

ادامه مطلب