محبوب ترین ها
سرگرمی
رضا رزمی۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴ جمعه ۱۱ ارديبهشت

آیا تا به حال فکر کرده اید که شما با توجه به سن واقعیتان چند ساله به نظر می رسید؟ اگر مایل هستید در این زمینه بیشتر بدانید با ما همراه باشید چرا که مایکروسافت سایت جالبی را معرفی کرده که در آن شما می توانید عکس خود یا دوستان خود را آپلود کنید و سپس سن افراد حاضر در عکس را برآورد می کند و به شما نشان می دهد.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا رزمی۱۲:۵۰ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت

علاقه مندان به بازی های اکشن و در راس آن Call of Duty Black Ops 3 به زودی می توانند نسخه جدید این بازی را تهیه کنند و از آن لذت ببرند. این بازی پر طرفدار از سال 2003 برای کنسول پلی استیشن 1 کار هود را شروع کرد و هر ساله با استقبال بیشتری روبرو شد.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا حسن زاده۱:۳۵ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۳ ارديبهشت

این روزها اگر به اینترنت دسترسی داشته باشید ، تمامی اخبار دنیا را می توانید در کمتر از چند ساعت مرور کنید و یا از اتفاقاتی که در جای جای دنیا اتفاق می افتد آگاه شوید. با تمام مزایا و امکاناتی که اینترنت در اختیار ما قرار میدهد، می تواند باعث منتشر شدن اخبار غیر واقعی و یا دامن زدن به شایعات شود.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا حسن زاده۱۳:۳۰ - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲ ارديبهشت

کمپانی بزرگ تولید بازی EA Sports ، بازی هیجان انگیز UFC را برای کاربران اندرویدی ارائه کرد. این بازی که بصورت رایگان در Google Play قرار گرفته به شما احساس واقعی یک مبارزه جانانه را میدهد. این بازی که قبلا برای برخی از استورها در دسترس بود هم اکنون برای کاربران اندرویدی نیز بصورت رایگان در دسترس می باشد. البته کاربران iOS نبلشند چرا که آنها قبل از این می توانستند این بازی را نصب کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا حسن زاده۲۳:۵ - ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذر

بازی رایانه‌ای «شتاب در شهر2» با نزدیک شدن به مراحل پایانی تولید تابستان 94 روانه بازارگیم می‌شود.
بازی رایانه‌ای «شتاب در شهر 2» با نام «سرعت شکنان» در حالی مراحل پایانی تولید را پشت سر می‌گذارد که مرحله ساخت این بازی اردیبهشت سال 94 به اتمام می‌رسد و اوایل تابستان وارد بازار گیم می‌شود.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا حسن زاده۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبان

نسخه بتا Halo 5 Guardians در تاریخ 29/12 سال میلادی وارد بازار خواهد شد. جدا از اینکه شما می توانید از این بازی بصورت تک نفره لذت ببرید و مراحل سخت و هیجان انگیز آن را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید یکی از امکانات جدید و ویژه این بازی می توان به چند کاربره بودن آن اشاره کرد بدین صورت که دو تیم چهار نفره برای 5 راند با هم خواهند جنگید تا پیروز بازی مشخص شود.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا حسن زاده۹:۲۱ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبان

بعد از عرضه FIFA 2015 حال نوبت به عرضه بازی پرطرف دار PES 2015 رسید .
خبرها حاکی از آن است که این بازی پرطرفدار تا اخر این هفته روانه بازار میشود .باید منتظر نقدو بررسی های این دو بازی پرطرفدار باشیم.

ادامه مطلب
سرگرمی
رضا حسن زاده۱۷:۵۵ - ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبان

کمپانی بلیزارد بعد از 17 سال به میدان بازی ها برگشت . این بار با بازی Overwatch
امروز در مراسم بلیزکان 2014 این کمپانی از جدیدترین بازی خود خبر داد وگفت یک بازی شوتر تیمی است با 12 شرکت کننده و به صورت دو تیم 6 نفره.

ادامه مطلب