محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد

سونی اعلام کرد بیش از ۵۲۵ میلیون کنسول PlayStation را در سراسر جهان از زمان راه‌اندازی این آن از ۲۴ سال پیش تاکنون فروخته است و اینکه در حال انجام نسخه‌ی خاصی برای یادبود این رویداد است. سونی از نسخه‌ی PS4 Pro با رنگ بدنه‌ی آبی تیره‌ی نیمه شفافی رونمایی کرد که با یک کنترلر مسابقه‌ی DualShok4، دوربین PlayStation، پایه‌ی عمودی، و هدست مونو تکمیل شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ مرداد

Discord به دنبال ارائه‌ی مستقیم بازی‌ به کاربرانش است. این شرکت اعلام کرد در حال راه‌اندازی آزمایشی فروشگاهی برای ۵۰ هزار کاربر کانادایی است. این افراد به صورت تصادفی از بین مشترکین Nitro پلتفرم انتخاب می‌شوند. Discord خط تولیدی شامل Saints Row: The Third ،Metro: Last Light Redux ،Super Meat Boy ،Hollow Knight و Starbound را دارد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

تعدادی از حرفه‌ای‌های Dota 2 در این هفته درس ارزشمندی گرفتند: توانایی هوش مصنوعی را دست کم نگیرند. روز یکشنبه و در رویدادی در سانفرانسیسکو، تیمی از حرفه‌ای‌های Dota 2 در مقابل OpenAI Five قرار گرفتند، نبرد با رقیب هوش مصنوعی با نام OpenAI، و تنها توانستند یک دور از سه سری این بازی را برنده شوند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ مرداد

چهارمین دوره‌ی لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در تاریخ ۶ تا ۱۶ شهریور ماه در برج میلاد برگزار خواهد شد. در چهارمین دوره‌ی لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران علاوه بر اینکه علاقه‌مندان می‌توانند در چهار رشته‌ی PES 2018 ،FIFA 2018 ،Clash Royale و Quiz of Kings به رقابت با یکدیگر بپردازند، برای اولین‌بار این امکان را خواهند داشت تا شانس خودشان را در بازی ایرانی پسرخوانده نیز امتحان کنند و به قهرمان این بازی تبدیل شوند. بازی پسرخوانده عنوان جدیدی خواهد بود که به این دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران اضافه‌ شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد

اوایل هفته‌ی جاری گمانه‌زنی‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه Fortnite از زمانیکه بر روی دیوایس‌های اندرویدی قابل دسترسی باشد، دیگر در فروشگاه Google Play قرار نمی‌گیرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد

شاید تمام استعداد این دختر به ژن‌های کامپیوتری مربوط شود. زیرا پدر پنی مک‌دونالد نیز در حرفه‌ی ساخت بازی‌های کامپیوتری مشغول به کار است. این دختر بچه‌ی ۷ ساله بدون هیچ‌گونه دریافت کمکی توانسته برنامه‌ی خود را توسعه دهد. لنس مک‌دونالد، تنها برخی مواقع در کدنویسی به دختر خود کمک می‌کرده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۵ مرداد

شرکت Gameloft یک روز قبل از برنامه‌ی خود، بازی Asphalt 9: Legends را منتشر کرد. این نسخه سری جدیدی از بازی محبوب مسابقه‌ای برای تلفن همراه است. اولین سری بازی در سال ۲۰۰۴ برای تلفن‌های همراه با سیستم‌عامل Java و Symbian منتشر شد.

ادامه مطلب