محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۶ آذر

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدید از مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر راه‌اندازی این مجموعه را فعالیتی مطابق با استانداردهای بین‌المللی مسئولیت اجتماعی عنوان کرد.
نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از نزدیک با فعالیت‌های این مجموعه و استارتاپ‌های مستقر در این مرکز آشنا شد.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در این بازدید گفت: «از دانشگاه امیرکبیر و سامسونگ تشکر می‌کنم که زمینه‌ای را فراهم کردند تا جوانان ما در این شرایط خاص کشور بتوانند با استفاده از امکانات این مجموعه ظرفیت‌های خود را به خوبی نشان دهند.»

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر

به گزارش بورس‌نیوز، کارشناس بازار سرمایه گفت: روزی که بازار روند نزولی را طی می‌کند زمان مناسبی برای عرضه‌ی اولیه نیست، امروز و در شرایط فعلی نیز بازار از شرایط مناسب برای عرضه‌ی اولیه برخوردار نبود اما برخلاف انتظار عرضه‌ی اولیه این سهام با استقبال خوبی مواجه شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر

به گزارش ایبِنا، امیر صفری رئیس پژوهشکده‌ی بیمه در نشست خبری بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه که با محوریت "صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات" برگزار می‌شود، گفت: محور اصلی همایش امسال اینشورتک‌ها هستند، زیرا چالش اصلی صنعت بیمه ایران و جهان فناوری اطلاعات است.
وی با بیان اینکه فناوری اطلاعات صنعت بانکداری و بازار سرمایه را نیز دستخوش تغییرات اساسی کرده است، افزود: نیروهای جدیدی که وارد صنعت بیمه می‌شوند، از فناوری اطلاعات بهره‌مند هستند و روش‌های سنتی دیگر جوابگوی نیازهای بیمه گذاران نیست.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر

به گزارش ایبِنا از اتاق بازرگانی ایران، این طرح با مشارکت ۵ هزار و ۳۰۰ فعال اقتصادی منتخب انجام می‌شود و نتایج آن تا پایان دی‌ماه سال جاری منتشر خواهد شد. در راستای اجرای ماده‌ی ۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار مصوب ۱۳۹۰ مجلس شورای اسلامی، طرح ملی پایش شاخص‌های ملی محیط کسب‌وکار کشور مربوط به دوره‌ی پائیز ۱۳۹۷، ویژه‌ی آمارگیری از فعالان اقتصادی زیرمجموعه‌ی اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، تعاون ایران و اصناف ایران در ماه جاری، در سراسر کشور توسط مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی اتاق ایران در حال اجرا است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر

به ایبِنا، روابط عمومی بانک ملت در واکنش به خبری مبنی بر توقف صدور کارت در شعب این بانک، این وقفه را مقطعی و به دلیل اختلال در ارتباط با سامانه‌ی برخط سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر

به گزارش مهر، علی لاریجانی با حضور در سازمان فناوری اطلاعات از زیر ساخت‌های دولت الکترونیک بازدید کرد.
وی در این بازدید تأکید کرد: دستگاه‌ها و سازمان‌هایی که برای اتصال به دولت الکترونیک مقاومت می‌کنند حتما از راه قانونی پیگیری خواهند شد.
وی افزود: همه ملزم به اجرای این امر هستند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر

به گزارش تسنیم، در حالی مراحل رسیدگی به تخلفات بیش از ۲۰ شرکت واردکننده‌ی تلفن همراه به اتمام رسیده است که بازار منتظر تزریق گوشی‌های توقیف شده برای ایجاد تعادل در قیمت‌ها می‌باشد.
در روزهای اخیر رئیس اتحادیه‌ی صوتی، تصویری، تلفن همراه و لوازم جانبی با اشاره به گوشی‌های تلفن همراهی که توسط مقام‌های قضایی توقیف شده بودند، مراحل رفع توقیف را گذرانده‌اند از توزیع آن‌ها از هفته‌ی آینده خبر داده است. این خبر در حالی اعلام شده که هفته‌های قبل نیز یکی از مسئولان صنفی نیز مباحثی را در خصوص شروع توزیع گوشی‌های تلفن همراه توقیف شده اعلام کرده بود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۴ آذر

جمال هادیان در گفتگو با مهر اظهار داشت: به دنبال وقوع زلزله در استان‌های غرب کشور، مشکل خاصی در شبکه‌ی ارتباطی کشور گزارش نشده است.
وی ادامه داد: بر مبنای گزارش‌های دریافتی تا این لحظه ارتباطات استان کرمانشاه در حالت پایدار قرار دارد و مشکلی از این بابت اعلام نشده است.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند