محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد

یکی از اهداف فرعی طرح رجیستری پس از جلوگیری از قاچاق، جلوگیری از سرقت گوشی ذکر شده بود، اما علی‌رغم موفقیت در هدف اصلی، هنوز رجیستری به کمک دارندگان گوشی برای عدم سرقت نیامده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

چهارمین دوره‌ی لیگ بازی‌های رایانه‌ای تهران از تاریخ ۶ تا ۱۶ شهریورماه در ۵ رشته در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد. بازی‌های FIFA 18 ،PES 18 ،Quiz of Kings ،Clash Royale و پسرخوانده ۵ بازی خواهند بود که در لیگ امسال حضور دارند و علاقه‌مندان می‌توانند شانس خودشان را برای قهرمان شدن در این عنوان‌ها آزمایش کنند.
هرکدام از رشته‌های چهارمین دوره‌ی لیگ بازی‌های رایانه‌ای قوانینی دارند که کاربران ملزم به اجرا و رعایت آن‌ها خواهند بود. به همین دلیل قبل از حضور در رقابت‌های چهارمین دوره‌ی لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران باید با قوانین در نظر گرفته‌ شده آشنایی داشته باشید.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

در حالیکه لایحه‌ی صیانت از داده‌های شخصی اخیراً توسط سازمان فناوری اطلاعات کشور رونمایی شده، افراد می‌توانند با مطالعه‌ی پیش‌نویس این لایحه، نسبت به‌ نقد آن اقدام کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ مرداد

فروش اجباری اینترنت به متقاضیان خطوط تلفن ثابت در برخی مراکز مخابراتی تهران با اعتراض کاربران روبه‌رو شده است. در این زمینه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، این اقدام مراکز را غیرقانونی می‌داند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد

رئیس کمیته‌ی ارتباطات مجلس از پیگیری جدی مجلس برای اتصال همه‌ی دستگاه‌های اجرایی و دولتی به مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) برای تحقق واقعی پروژه‌ی دولت الکترونیک در کشور خبر داد.

ادامه مطلب